עיצוב בגדים סטייל 2014 | מכינות קדם אקדמאיות | מכללת ביטוי
i3 i2

עיצוב בגדים סטייל 2014

עיצוב בגדים ואופנה תמיד היו תחומי עניין ועיסוק מקובלים בעולם. ניתן לעקוב בקלות אחרי התפתחות והשתכללות האופנות שעברו בעולם, אופנות על פי מדינה או אזור ואפילו אופנות עולמיות, בזכות מעצבים יוצאי דופן שהשאירו את חותמם על דורות שלמים. עם זאת, רק בשנים האחרונות מתחילה לתפוס בישראל אופנת לימודי האופנה. יותר ויותר אנשים מחליטים להפוך את החלום לעסוק בתחום למציאות, והדרך עוברת בלימודים ארוכים ומקצועיים. במכללת ביטוי אנחנו מאמינים שהדרך הקשה משתלמת, כדי להגשים את החלום.

לא על הכישרון לבדו

עיצוב בגדים דורש כשרון, זה ברור ואין על כך ויכוח. בדיוק כמו כל תחומי האמנויות האחרים, הכשרון הטבעי הוא הניצוץ שיוצר את הרצון לעסוק במקצוע, והוא זה שידחוף אתכם במהלך הלימודים. אבל הכישרון לא מספיק, ולהסתמך אך ורק על הכשרון הטבעי לא יהפוך אתכם למקצוענים. לימודים מקצועיים, כמו אלו שתקבלו במכללת ביטוי, הם אלו שיהפכו אתכם מחובבים או מתעניינים בתחום עיצוב האופנה, לבעלי מקצוע, עם רקע מקצועי, הבנה של התפקיד ושל ההיסטוריה של עיצוב אופנה, ויעניקו לכם את הכלים להם אתם זקוקים כרגע.

מתאימים לתקופה

כשמדברים על עיצוב בסגנון 2014, הכוונה היא לעמידה בסטנדרטים הרבה יותר גבוהים מבעבר. אם לפני עשר או עשרים שנים, האופנה הייתה מוגבלת יחסית על ידי מוסכמות חברתיות, ומעצבים היו מוגבלים ליצירת בגדים סטנדרטיים ולא מאתגרים, אופנת 2014 מסמלת שינוי תפישתי רחב היקף. היום, כל מעצב יכול לתת דרור לכשרון שלו, לרעיונות שמעניינים ומניעים אותו, ועדיין למצוא קהל אוהב גם אם הטעם האמנותי שלו הוא יוצא דופן וייחודי, ולא עומד בקנה אחד עם ה"נורמה" המקובעת. בשנת 2014, השונה הוא הרגיל החדש.

לימודים מעשיים ועיוניים

יחד עם זאת, כמו בכל תחום, גם עיצוב אופנה מודרני ומעודכן לשנת 2014 דורש מכם להכיר ולהבין את ההיסטוריה של תחום העיצוב. על ידי שאיבת ידע מאייקוני אופנה מהארץ ומהעולם, תרחיבו את האופקים ותוכלו להתנסות בטכניקות וברעיונות חדשים ולא מוכרים. מכינה לעיצוב אופנה במכללת ביטוי פותחת דלת עבור כל מי שהתעניין בעיצוב מאז ומעולם, אך חסר לו הידע המקצועי והניסיון המעשי. במכינה תקבלו את כל הידע הדרוש לכם כדי להתעסק עם החומרים והרעיונות שמעניינים אתכם, באופן מהוקצע.

על המכינה לעיצוב אופנה במכללת ביטוי

אם מכינה לעיצוב אופנה פונה אליכם, דעו שבמכללת ביטוי תקבלו חוויה מקיפה ומהנה, שהיא מלמדת כפי שהיא מכשירה אתכם לעבודה בתחום. המכינה לוקחת כל אחד, עם כל סוג או כמות של ידע וניסיון, ומעניקה לו את הכלים הבסיסיים להסתכל על עיצוב אופנה כדרך חיים וכמקצוע, ולא רק כתחביב. כדי לקבל מידע נוסף על המכינה, פנו אלינו עוד היום, והתחילו את המסלול שלכם בדרך אל המקצוע הנחשק.

 

 

צור קשר עם מכללת ביטוי

חדשות ועדכונים

נפתחה הרשמה לקורס "שיטת נוביצקי טיפול באמנות וצילום" 27 לדצמבר.

השלמת שעות אמנות ללימודי תרפיה באמנות .הרשמה והצטרפות לימי ראשון בערב

שמחים להודיע שמחזור אוקטובר 2017  של תרפיה באמנות יהיה בחסות מרכז השתלמויות בר אילן

במכללה קיימת קליניקה של מרכז טיפולי אימוני לילדים ,

נוער ומבוגרים בתרפיה באמנות ובשיטת נוביצקי