עיצוב גרפי – למי מתאים | לימודי עיצוב גרפי | מכללת ביטוי
i3 i2

עיצוב גרפי – למי מתאימה תוכנית הלימודים

עד לפני מספר שנים, תחומי האמנויות היו מאוד מוגבלים ל"אמנות קלאסית". ציור ורישום, פיסול ועיצוב היו התחומים המובילים במוסדות הלימוד, והם גם אלו שנחשבו ליוקרתיים ביותר בעולם האמנות. עם זאת, יחד עם חדירה הטכנולוגיה לחיינו, אפשר היה לראות שינוי תפישתי רחב היקף, שהצליח להכניס גם את העיצוב הגרפי, הממוחשב, למועדון הסגור של האמנויות הנחשבות והמקובלות. היום, לימודי עיצוב גרפי מאפשרים לכם לקחת את הרעיונות והיצירתיות שלכם, ולהפוך אותם למקצוע. בואו לבטא את עצמכם בדרך חדשה ומקורית.

מדוע נדרשים לימודי עיצוב גרפי מקצועיים?

דור האינטרנט גיבה תפישה מסוימת, לפיה כמעט כל תחום ניתן ללמוד באופן עצמאי דרך קורסים באינטרנט, או פשוט על ידי ניסיון וטעייה. בזמן שאפשר להגיע להישגים מרשימים בעזרת לימוד עצמי, עבור עיצוב גרפי לימודים מקצועיים הם הכרחיים אם אתם מעוניינים להיות המצטיינים בתחום. עם כל כך הרבה חובבים שמציעים את שירותיהם בעיצוב גרפי, אתם חייבים להיות אלו שמציעים את היתרון, את הדבר הנוסף, שיהפוך אתכם מסתם מתעניינים או חובבים, לאנשי מקצוע הבקיאים בכל רזי החלקים התיאורטיים והמעשיים בעיצוב.

למי מתאימה תכנית הלימודים?

במכללת ביטוי, יצרנו בשביל עיצוב גרפי לימודים הדרגתיים, שמתאימים לכל אחד ובכל רמת ניסיון וידע, יש ברשותינו מכינה לעיצוב גרפי ולימודי עיצוב גרפי לתואר. במהלך הקורס המקיף, נתחיל ברמה הבסיסית ביותר של הכרת התוכנות הבולטות בתחום, ונתקדם אל הבנה תיאורטית של עיצוב גרפי, תפישה ויזואלית מתקדמת וחקירה של התחום מראשיתו ועד יצירות משמעותיות היום. התכנית מתאימה לכל מי שרוצה להיות מסוגל להתבטא באופן חופשי ומחולט באמצעות המדיום החדש והמעניין שנקרא עיצוב גרפי. היכנסו לתוכנית בתור חובבים בלבד, וצאו בתור מקצוענים המתאימים לעבודה.

אילו חומרים נלמדים במסגרת התוכנית של מכללת ביטוי?

בראשית הקורס, נלמד את תוכנות העיצוב הפופולריות ביותר לעומקן. תוכנות עצמתיות בהן משתמשים בכל בתי העסק הגדולים ביותר בעולם, כמו אילוסטרייטור, אינדיזיין ופוטושופ. התמקצעות בתוכנות אלו מספקת לכם יתרון עצום בתום הלימודים, כיוון שכמעט כל בית עסק הדורש מעצב גרפי, ידרוש ניסיון מעשי בתפעול התוכנות ובהכרתן. במקביל, נבין כיצד עובדים מול לקוחות, נשכלל רעיונות של התלמידים ונתעסק בהבנה מעמיקה של הדרך שבה התמונה הסופית נוצרת. דרך קומפוזיציה נכונה ועד התאמת צבעים ובחירת פורמטים.

מידע טכני ופרטים נוספים אודות התכנית

לימודי עיצוב גרפי במכללת ביטוי נפרשים על פי 160 שעות אקדמיות. הלימודים מתקיימים פעם בשבוע, לאורך 30 מפגשים שאורכים כ- 10 חודשים בסך הכל. נוסף על הידע שתקבלו בקורס המקצועי, מרכז ההשמה שלנו, בשיתוף חברת "ספיר ג'ובס" יסייע לכם בתום הקורס למצוא מקום עבודה המתאים לכישוריכם. כדי לקבל פרטים נוספים אודות לימודי העיצוב הגרפי של מכללת ביטוי, החומרים הנלמדים והאפשרויות העומדות בפני הבוגרים שלנו, התקשרו אלינו עוד היום.

צור קשר עם מכללת ביטוי

חדשות ועדכונים

נפתחה הרשמה לקורס "שיטת נוביצקי טיפול באמנות וצילום" 27 לדצמבר.

השלמת שעות אמנות ללימודי תרפיה באמנות .הרשמה והצטרפות לימי ראשון בערב

שמחים להודיע שמחזור אוקטובר 2017  של תרפיה באמנות יהיה בחסות מרכז השתלמויות בר אילן

במכללה קיימת קליניקה של מרכז טיפולי אימוני לילדים ,

נוער ומבוגרים בתרפיה באמנות ובשיטת נוביצקי