עיצוב פנים ואדריכלות, מכינה לעיצוב פנים-מכללת ביטוי
i3 i2

עיצוב פנים ואדריכלות

כל מעצב פנים מנוסה יוכל לספר לכם שעיצוב חלל הוא הרבה יותר מאשר לגרום לחדר מסוים להיות יפה. עיצוב מצוין עושה הרבה יותר מלכלול אלמנטים אסתטיים ולגרום לחדר "להצטלם טוב". עיצוב פנים ואדריכלות כבר שנים לא מתרכזים רק בפן האסתטי של העבודה, אלא מנסים לתקשר עם האנשים שיחיו או יעבדו בתוך החלל המעוצב. עיצוב מוצלח מסוגל להתוות את הדרך שבה אנחנו מתנהלים בתוך חלל מסוים, להעלות פרודוקטיביות בתוך חלל עבודה, ליצור אווירה מסוימת בסלון הבית ולפעול פסיכולוגית על הדיירים.

כיצד ניתן להתבלט בשוק העבודה בתור מעצב פנים?

חשוב להבין, עוד לפני שנכנסים ללימודי עיצוב פנים ואדריכלות, שכמו בכל שוק שמורכב מבוגרי תכניות נחשבות ונחשקות, גם בשוק עיצוב הפנים לא פשוט להשתלב מיד. כדי להתקבל לאחד המשרדים הבולטים והמעניינים בארץ, יש צורך להראות כשרון יוצא דופן, יצירתיות מרשימה ונחישות. יותר מהכל – חשוב להיות שונים. היכולת הזו נרכשת במהלך לימודים יוצאי דופן, בהם התלמידים עוברים תהליך שמאפשר להם להעביר בצורה ברורה את החזון שהם מסוגלים לראות, אל העיצוב בפועל. כאלו הם לימודי עיצוב הפנים במכללת ביטוי.

לימודי עיצוב פנים ואדריכלות פנים במכללת ביטוי

מכינה לעיצוב פנים במכללת ביטוי הוא התכנית הראשית והמקיפה ביותר ללימודי עיצוב פנים שמציעה המכללה. מתוך הבנה שמעצב מוכשר זקוק לידע תיאורטי וגם להתנסות מעשית עם חומרים ועיצובים, התכנית כוללת את כל ההיבטים הנחוצים למעצב, ומעודדת את התלמידים לעבור משולחן התכנון לשטח עצמו. במהלך הלימודים, מועברים שיעורים וסדנאות (כתות אמן) עם מעצבים ואדריכלים בולטים וחשובים בארץ, שיעבדו לאחר מכן באופן פרטני עם התלמידים. בעזרתם, יצרו התלמידים תיק עבודות מוצלח ומעניין, שיעזור להם למצוא עבודה.

לימודים במכינת עיצוב הפנים של מכללת ביטוי

בזמן שהתכנית המלאה ללימוד עיצוב פנים במכללת ביטוי היא אינטנסיבית מאוד וארוכה יחסית, מכינה לאדריכלות מציגה את התחום באופן בסיסי יותר, ופונה למי שמרגיש שהוא צריך הכנה ללימודים המלאים. המכינה לאדריכלות ועיצוב פנים של מכללת ביטוי מיועדת ומכוונת לכל מי שמתעניין בתחום עיצוב הפנים, ומעוניין להבין את הנושא לעומק, כדי לבדוק האם התחום מתאים לו כמקצוע. המכינה מתחילה עם לימודי מושגים בסיסיים בתחום, וממשיכה כאשר התלמידים מעצבים פרויקט משלהם, בליווי צמוד של צוות המורים.

פרטים נוספים, מידע טכני והרשמה לתוכניות

מכינה לאדריכלות כוללת 30 מפגשים חודשיים, בעוד שהתכנית המלאה היא ארוכה יותר. קורס עיצוב הפנים המלא אורך 160 שעות, המחולקות לשלושים מפגשים הנמשכים כעשרה חודשים. היא מיועדת בעיקר למי שרוצה לעסוק בעיצוב פנים באופן מקצועי, והיא מומלצת במיוחד לבוגרי המכינה, שיגיעו לתכנית עם ניסיון, ידע ויתרון משמעותי. לקבלת פרטים נוספים על המכינה לאדריכלות פנים, על התכנית המלאה או בשביל הרשמה לתכניות, התקשרו אלינו או הירשמו בעזרת האתר.

 

צור קשר עם מכללת ביטוי

חדשות ועדכונים

נפתחה הרשמה לקורס "שיטת נוביצקי טיפול באמנות וצילום" 27 לדצמבר.

השלמת שעות אמנות ללימודי תרפיה באמנות .הרשמה והצטרפות לימי ראשון בערב

שמחים להודיע שמחזור אוקטובר 2017  של תרפיה באמנות יהיה בחסות מרכז השתלמויות בר אילן

במכללה קיימת קליניקה של מרכז טיפולי אימוני לילדים ,

נוער ומבוגרים בתרפיה באמנות ובשיטת נוביצקי