עיצוב פנים ועיצוב משרדים | מכינה לעיצוב פנים | מכללת ביטוי
i3 i2

עיצוב פנים ועיצוב משרדים

אם יש לכם משרד ואתם רוצים להעניק לו את המראה האופטימלי, אתם רוצים למצוא איש מקצוע המתמחה בתחום של עיצוב פנים, ואשר יוכל לעצב את המשרד בצורה שהיא גם אטרקטיבית וגם נכונה. כאשר מדובר על התחום של עיצוב משרדים, אסתטיקה כאמור, היא לא הדבר היחיד, וישנה משמעות רבה גם לעיצוב נכון, שמתאים לאופי המשרד, לשירותים שהוא מספק, לדינמיקת היום יום המתרחשת בו וכדומה. כך למשל, משרד כמו משרד ייעוץ הלימודים של מכללת ביטוי המארח סטודנטים, לקוחות, שותפים וספקים ברמה יום יומית זקוק לעיצוב שונה לחלוטין, מאשר משרד המבוסס על עבודה משרדית עצמאית כמו משרד הנהלת חשבונות קטן למשל.

בניית תכנית עיצוב המותאמת לעסק

בתהליך העיצוב מעורבים שורה של תחומי ידע סביב חומרים, שילובי צבעים, סידור המרחב, ריהוט פונקציונלי, אלמנטים עיצוביים וכדומה, כשכל אחד מן התחומים האלה ממלא מטרה שונה, וסביב כל אחד מהם דרוש ידע רב, היכרות עם כלל האפשרויות העומדות על הפרק, וכמובן ידע בשילוב של הכל יחד ויצירת עיצוב אינטגרטיבי אחד שעונה על המטרות. תהליך העיצוב מתחיל בחשיבה עסקית, איפיון פעילות העסק, איפיון ההתנהלות היום יומית של המשרד, תחום הפעילות של העסק, מטרות העסק וכדומה. בהתאם לכך, נבנית תכנית עיצוב מקיפה המגדירה של סגנונות העיצוב הרלוונטיים, ואת פרטי העיצוב עד הפרט הקטן ביותר.

עיצוב פנים ועיצוב משרדים

ביצוע עבודות העיצוב ללא פגיעה בהתנהלות המשרד

לאחר בניית תכנית העיצוב, מתחיל התהליך של הרכש והביצוע, וגם בתחום זה יכול איש המקצוע להעניק לכם ערך מוסף אמיתי בנגישות למבחר אפשרויות, בבחירה עצמה, בהשגת חומרי הגלם והאמצעים הנדרשים במחירים זולים, וכן במציאת אנשי המקצוע הטובים ביותר. בתחום של עיצוב משרדים ישנה חשיבות לניסיון של אנשי המקצוע בתחום הספציפי מאחר וכל עבודת העיצוב והשיפוץ פוגעת בהתנהלות היום יומית של המשרד, וישנה חשיבות בהבנה כיצד יש לבצע את העבודה הנדרשת מבלי לגרום לנזק משמעותי לעסק. בהיבט זה, יכולה העבודה להתנהל בחלקים על פי מתחמים שונים במשרד, ובאופן המאפשר המשך עבודה ביתר חלקי המשרד. איש מקצוע בתחום של עיצוב פנים יוכל להסדיר את כל העניין וללוות אתכם לאורך כל תהליך הביצוע.

צור קשר עם מכללת ביטוי

חדשות ועדכונים

נפתחה הרשמה לקורס "שיטת נוביצקי טיפול באמנות וצילום" 27 לדצמבר.

השלמת שעות אמנות ללימודי תרפיה באמנות .הרשמה והצטרפות לימי ראשון בערב

שמחים להודיע שמחזור אוקטובר 2017  של תרפיה באמנות יהיה בחסות מרכז השתלמויות בר אילן

במכללה קיימת קליניקה של מרכז טיפולי אימוני לילדים ,

נוער ומבוגרים בתרפיה באמנות ובשיטת נוביצקי