עיצוב פנים לתואר | תואר בעיצוב פנים | מכללת ביטוי
i3 i2

עיצוב פנים לתואר - הדרך הנכונה לעבודה בתחום

 

עיצוב פנים הוא תחום העוסק בתכנון ועיצוב של חללים פנימיים למטרות שונות, ממטרות מגורים ועד חללים תעשייתים או משרדיים.
בעבר המקצוע היה ענף אדריכלותי, וכיום משמש תחום עצום עם תעשייה עצמאית משגשגת. עיצוב פנים לתואר מאפשר לכם ללמוד את מקצוע העיצוב פנים ולצאת עם ידע, מקצועיות והסמכה שתאפשר לכם לעצב חללים בצורה מיומנת ומעוצבת ולהשתלב בשוק העבודה בקלות רבה.

עיצוב פנים לתואר הוא מקצוע מקצועי ויצירתי שדורש מספר מיומנויות מן הסטודנט ומבוגר התואר, בשביל להצליח ולהשתלב בתעשיית היצירה של עולם עיצוב הפנים.
בשביל ללמוד עיצוב פנים דרושה מעבר ליצירתיות, דחף ומעוף לדימיון באשר לחלל עליו עובדים. כמובן שהידע, המיומנויות וההתעסקות בהתחדשות, טכנולוגיות וראייה בתחומים שונים הם פן חשוב במקצועיות של מעצב פנים. מעצב הפנים צריך לשרת מספר רב של מטרות במסגרת פרויקט אחד כאשר על פי דרישות הלקוח יעצב לו חלל שיהיה נוח, פונקציונאלי, יפה, ועומד בהגבלות שונות כמו סגנון עיצובי, תקציבים, לוחות זמנים, עבודה עם גורמים נוספים וקליעה לטעמו האישי של הלקוח.


עיצוב פנים לתואר עוסק בעיצוב של כל חלל וחלל כיום, החל מחללים פרטיים לשימוש מגורים או עיצוב משרדים ועד סביבות מורכבות בגדלים שונים המשמשות למטרות ציבוריות, אורבניות, ממשלתיות, צבאיות וכן הלאה. כאשר מתחיל מעצב הפנים בתהליכי עבודתו, חשוב שיתעסק לא רק בסגנון העיצוב אותו בנה במהלך לימודיו וניסיונו, אלא גם בדרישותיו וטעמו האישי של הלקוח. בין היתר צריך לשלב מעצב הפנים התייחסות לגורמים נוספים כמו גורמים סביבתיים, ביו-אקלימים, גורמים אנושיים, נגישויות, אסתטיקה, סאונד, תאורה, אקולוגיה, בניה ירוקה ועוד, וכמובן ליצור הרמוניה בין הגורמים השונים הבאים לביטוי ביצירתו.


במהלך לימודי עיצוב פנים לתואר רוכש המעצב את אמירתו האמנותית הראשונה שתבוא לידי ביטוי ביצירותיו העתידיות. לצורך בניית אמירה מקצועית ואיכותית, רוכש הסטודנט ידע רב ומיומנויות שונות שמאפשרות לו לבצע את עבודתו נאמנה. לימודי עיצוב פנים לתואר הם מקיפים ביותר ושואפים לענות על כל הדרישות של המקצוע בתקופתנו. הלימודים מנסים להקנות לסטודנט ידע תירואטי נרחב ברמה אקדמאית שישתלב עם העידכונים החדשים ביותר בתעשיית העיצוב ויתאים את עצמו לטכנולוגיות החדשות.

לימודי עיצוב פנים לתואר דורשים מן הסטודנטים תנאי קבלה המשתנים ממוסד למוסד. במיכלול תצטרכו לבצע בחינה פסיכומטרית כאשר הציון הנדרש משתנה ממוסד למוסד וממחזור למחזור. סיכויי הקבלה שלכם יותאמו לממוצע הבגרויות ולשיכלול עם ציון הפסיכומטרי. מומלץ לפנות ישירות למוסד המבוקש בשביל לקבל את המידע העדכני ביודע על תנאי הקבלה הנוכחיים למחזור המתאים לכם.

צור קשר עם מכללת ביטוי

חדשות ועדכונים

נפתחה הרשמה לקורס "שיטת נוביצקי טיפול באמנות וצילום" 27 לדצמבר.

השלמת שעות אמנות ללימודי תרפיה באמנות .הרשמה והצטרפות לימי ראשון בערב

שמחים להודיע שמחזור אוקטובר 2017  של תרפיה באמנות יהיה בחסות מרכז השתלמויות בר אילן

במכללה קיימת קליניקה של מרכז טיפולי אימוני לילדים ,

נוער ומבוגרים בתרפיה באמנות ובשיטת נוביצקי