עיצוב פנים מודרני, מכינה לעיצוב פנים -מכללת ביטוי
i3 i2

עיצוב פנים מודרני

עיצוב פנים הפך בתוך מספר שנים מנחלתם של העשירים והמעורים בתחום, לזו של כמעט כל אחד שמעוניין לגרום לבית להיות מקום ייחודי, נעים ומזמין. שימוש במגוון רחב של חומרי גלם, אפשרויות רבות לעיצובים מיוחדים ועלייה במספר החברות שמציעות שירותי עיצוב פנים, יצרו מציאות שבה כמעט כל אדם, בכל תחנה בחיים, יכול להרשות לעצמו לעצב את הבית בסגנון אישי. בין העיצובים הבולטים ביותר המוצעים היום ללקוחות, ניתן למנות את העיצובים הקלאסיים והכפריים הפשוטים והיפים, אך הבולט מכולם הוא המודרני.

מה מייחד עיצוב פנים מודרני מעיצובים קלאסיים?

עיצוב פנים מודרני לא מתייחס לעיצוב עתידני, כמו שנהוג לעתים לחשוב בטעות. לעומת העיצובים הקלאסיים, כמו עיצוב כפרי או איטלקי לבית, שמצטיינים בהכנסת אלמנטים אירופים ולשלבם עם כמות אור טבעי גדולה, העיצוב המודרני ידוע במינימליזם. ייחודו של עיצוב הפנים המודרני הוא באופן שבו הוא משתמש בפחות כדי ליצור יותר. דגש גדול ניתן לצבעים רכים ונייטרלים, כמו לבן, קרם, שחור ואפור, ושילוב חומרים שמשדרים פשטות כמו זכוכית ושיש, בניגוד לעס גס או אבן גולמית, שאפשר לראות בעיצובים מיושנים יותר.

למה וכיצד להתמחות דווקא בעיצוב פנים מודרני?

לא בכדי נקרא עיצוב פנים מודרני בשמו. זהו עיצוב שנותן מענה לתקופה שלמה. אם בשנות השבעים יכולנו לאפיין את העיצוב בשימוש נרחב בשטיחים מדובללים, מנורות צבעוניות וצבעים עזים, הרי שקול התקופה הוא שמכתיב את צורת העיצוב המודרני. זהו העיצוב הנפוץ והמקובל ביותר היום, והוא צפוי להשתכלל ולהשתנות עם התקדמות השנים. התמחות בעיצוב מודרני, בין אם באמצעות קורס העיצוב שמציעה מכללת ביטוי, או דרך מכינה לעיצוב פנים, מבטיח עמידה בדרישות הנפוצות ביותר של לקוחות אפשריים, בישראל ובעולם כולו.

מה נלמד בקורס העיצוב הפנים של מכללת ביטוי?

קורס עיצוב הפנים של מכללת ביטוי מכסה חומר רב, כראוי לתחום מגוון ועשיר כמו עיצוב פנים. במקביל לעבודה עם טובי מעצבי הפנים והאדריכלים בישראל, נלמד על עיצוב חללים שונים, התאמת צבעים וגופי תאורה ליצירת אוירה, התאמת צבעים וחומרי גלם ליצירת קו עיצובי אחיד וכיצד להתמודד עם בעיות שונות שעשויות לעלות במהלך העבודה. הקורס כולל גם לימוד התוכנות הקריטיות לעבודה בתחום עיצוב הפנים, בהן משתמשים בכל חברות העיצוב. תוכנות כמו אוטוקאד נלמדות ברמה מקצועית, ומאפשרות השתלבות בשוק.

עיצוב פנים במכללת ביטוי

על המכינה לעיצוב ופנים ופרטים נוספים

למי שעוד לא בטוח אם עיצוב פנים מתאים לו כעבודה, מומלץ להגיע אל מכינה לעיצוב פנים. המכינה של מכללת ביטוי לוקחת את הסטודנטים, לא משנה באיזו רמה הגיעו, ומקנה להם הבנה בסיסית של מושגים חשובים בעיצוב, כלים ראשוניים להעברת הרעיונות היצירתיים לפרקטיקה ומכינה את התלמידים להתמודדות עם לימודי העיצוב המלאים והאינטנסיביים. לפרטים נוספים לגבי תכנית הלימודים או המכינה ולהרשמה.

התקשרו אלינו למספר 1-700-700-892

 

צור קשר עם מכללת ביטוי

חדשות ועדכונים

נפתחה הרשמה לקורס "שיטת נוביצקי טיפול באמנות וצילום" 27 לדצמבר.

השלמת שעות אמנות ללימודי תרפיה באמנות .הרשמה והצטרפות לימי ראשון בערב

שמחים להודיע שמחזור אוקטובר 2017  של תרפיה באמנות יהיה בחסות מרכז השתלמויות בר אילן

במכללה קיימת קליניקה של מרכז טיפולי אימוני לילדים ,

נוער ומבוגרים בתרפיה באמנות ובשיטת נוביצקי