עיצוב פנים | עיצוב גרפי| עיצוב אופנה |לימודי אומנות | מכללת ביטוי
i3 i2

עיצוב רב תחומי

מכללת "ביטוי" מזמינה אתכם לפגישת ייעוץ ולהרשמה למגמה החדשה ביותר מגמת עיצוב רב תחומי. תלמידי המגמה זוכים להיכרות ולרכישת ידע וכלים מקצועיים בתחומי העיצוב המובילים והנדרשים ביותר בשוק, לרבות עיצוב פנים, עיצוב גרפי, עיצוב אופנה ולימודי אומנות. המסלול ה-4 שנתי מכשיר את הסטודנטים כדור המחר של עולם העיצוב בישראל ועונה על הדרישה בענף ההולכת וגוברת לאנשי מקצוע מיומנים השולטים במגוון עולמות העיצוב.

מסלול לימודים בשילוב האו"פ

מכללת "ביטוי" הנהלת ד"ר בלה נוביצקי מזמינה אתכם לקחת חלק בלימודי העיצוב הרב תחומי, מגמה חדשה וייחודית. מסלול הלימודים בשילוב האוניברסיטה הפתוחה מכשיר את הסטודנט ברמה אקדמית גבוהה וצוות המרצים והמדריכים מקצועי וכל מרצה מוביל בתחומו. סטודנטים במגמה רוכשים בשלוש שנות הלימוד הראשונות את הידע המקצועי הנדרש בכל אחד מתחומי העיצוב במגמה ובשנת הלימודים האחרונה בוחר כל סטודנט בפרויקט גמר מתחום עיצוב אחד תוך שילוב כל המיומנויות שרכש בענפי העיצוב השונים. כל סטודנט זוכה לארגז כלים מקצועי מקיף ורחב המכשיר אותו לעולם המחר של עולם העיצוב ומעניק לו יתרון רב על מנת לפתח קריירה מצליחה בתחום.

עיצוב רב תחומי

שיטת לימוד ייחודית

מכללת "ביטוי", כשמה כן היא, דוגלת במסלול לימודים ייחודי בו הסטודנט רוכש כלים מקצועיים תוך התבוננות פנימה והכרת עולמו הייחודי ומאפייניו האישיים ובשילוב התבוננות על העולם המקיף אותנו ובו אנו חיים. כל סטודנט זוכה ליחס אישי ולליווי מקצועי על ידי צוות המרצים והמדריכים הטוב והמוכשר ביותר ואנו מניעים כל סטודנט להצלחה ולמצוינות נטולת פשרות. המכללה מוכרת כמוסד לימודי של האוניברסיטה הפתוחה ומוכרת לקרנות השתלמות של משרד החינוך. מטרת המכללה להכשיר את דור המחר של עולם העיצוב בארץ ואנו דואגים להכשרה מקצועית ברמה הגבוהה ביותר בכיתות לימוד המספקות מקור להשראה וליצירתיות ומבנה המכללה משמש תפאורה מושלמת לעוסקים בעיצוב.

כוח היצירה הפנימי

אנו מזמינים אתכם לייעוץ, ללא כל התחייבות מצדכם, ונשמח להעניק לכם את כל הפרטים על המסלול החדשני ועל הלימודים במגמת עיצוב רב תחומי. נשמח הסביר לכם על שיטת הלימוד הייחודית המכירה בכוח היצירה הפנימי וכיצד באמצעות רכישת ידע מקצועי תוכלו גם אתם להשתלב בעולם העיצוב העתידי ולהוביל אותו.

 

צור קשר עם מכללת ביטוי

חדשות ועדכונים

נפתחה הרשמה לקורס "שיטת נוביצקי טיפול באמנות וצילום" 27 לדצמבר.

השלמת שעות אמנות ללימודי תרפיה באמנות .הרשמה והצטרפות לימי ראשון בערב

שמחים להודיע שמחזור אוקטובר 2017  של תרפיה באמנות יהיה בחסות מרכז השתלמויות בר אילן

במכללה קיימת קליניקה של מרכז טיפולי אימוני לילדים ,

נוער ומבוגרים בתרפיה באמנות ובשיטת נוביצקי