עיצוב תעשייתי דרושים בשוק, מכינה לעיצוב תעשייתי- מכללת ביטוי
i3 i2

עיצוב תעשייתי דרושים בשוק

עיצוב תעשייתי הוא תחום פופולרי מאוד, שרק צובר פופולריות וביקוש בישראל. אומת הסטארט אפ מלאה באנשים יצירתיים ומוכשרים, שמסתכלים על חפצים מחיי היום יום שלנו ורואים פוטנציאל לשינויים מעניינים ויוצאי דופן שיצאו שינוי בדרך שבה אנחנו פועלים. לימודי עיצוב תעשייתי נועדו לאפשר לכל אחד מהסטודנטים לקחת את הרעיונות, את החזון שיש להם, ולהפוך אותם למציאות. באמצעות כלים מקצועיים, ידע תיאורטי והבנה של ההיסטוריה של המקצוע, לתלמידים ניתנת הזדמנות לתת דרור לדמיון ולייצר מוצרים משלהם.

השתלבות בשוק העבודה לאחר סיום לימודי עיצוב תעשייתי

קשה לומר על שוק העיצוב התעשייתי שהוא גדול או שקל להשתלב בו. שוק העבודה בתחום הוא קשה ודורש מכל מעצב להיות יוצא דופן, יצירתי באופן מיוחד ולהתמיד בעבודה על אף הקשיים. משום כך, חשוב לבחור בתכנית לימודים מקיפה ככל הניתן, שתהפוך אתכם למעצבים מקצועיים ומנוסים. כדי שהתלמידים יצליחו להכנס לשוק עיצוב תעשייתי דרושים המעצבים להציג תיק עבודות מרשים, ולהיות מסוגלים לבטא בהצלחה רעיונות שלא נראו בעבר, ושיהיו מוצלחים מספיק בשביל להבדיל אותם מעשרות ואף מאות מועמדים אחרים.

כיצד נראים לימודי עיצוב תעשייתי?

לימודי עיצוב תעשייתי מלאים נמשכים ארבע שנות לימוד. הלימודים עצמם כוללים חומר רב ודרישות גבוהות, כיוון שהחומר הנלמד הוא עיוני וגם מעשי. התלמידים נדרשים לקרוא ולהבין כמויות חומר גדולות, ובמקביל להיות מסוגלים להשתמש בידע שלמדו כדי לבנות לעצמם תיק עבודות מרשים. הלימודים לוקחים את התלמידים משלב הרעיון, דרך התכנון הראשוני לתכנון המעשי והפרקטי, ועד לבחירת החומרים, בניית אב טיפוס וייצור סופי של המוצר. בלימודים מבינים איך להתייחס לצרכן ואיך לפנות לצרכיו, ואיך לעבוד עם הלקוח.

המכינה לעיצוב תעשייתי של מכללת ביטוי

בשביל לימוד עיצוב תעשייתי דרושים תלמידים חרוצים וחדורי מוטיבציה. אם אתם לא לחלוטין בטוחים שעיצוב תעשייתי הוא הדרך בשבילכם, אנחנו ממליצים על לימודים במכינה לעיצוב תעשייתי של מכללת ביטוי. המכינה מכירה לתלמידיה את עולם העיצוב התעשייתי, ויוצרת יכולות טכניות חשובות לצד פיתוח החשיבה היצירתית הנדרשת. לימודים במכינה תורמים ליכולת של התלמידים להתקבל למסלולי הלימוד המלאים, לאחר שהם צוברים ניסיון, יוצרים תיק עבודות בסיסי ומבינים לעומק את הבסיס של המקצוע, מה שמקל על הלימוד.

מורי המכינה ופרטים נוספים

מורי המכינה מלמדים עיצוב תעשייתי במכללת ביטוי כבר יותר מ- 13 שנים. בראש המכינה עומדת דר' בלה לוביצקי, בוגרת המדרשה בבית ברל, הסורבון שבפריז ומי ששימשה המפקחת הארצית על לימודי האומנות במשרד החינוך בעברה. הלימודים במכינה מעודדים את התלמידים לגלות את עצמם מנקודת מבט שונה, לבחון מה אומרת היצירה שלהם וכיצד האופי והחזון שלהם משתלב במקצוע. למידע נוסף אודות המכינה לעיצוב תעשייתי של המכללה, תוכלו להתקשר אלינו, או לפנות דרך הטופס האלקטרוני שבאתר.

 

צור קשר עם מכללת ביטוי

חדשות ועדכונים

נפתחה הרשמה לקורס "שיטת נוביצקי טיפול באמנות וצילום" 27 לדצמבר.

השלמת שעות אמנות ללימודי תרפיה באמנות .הרשמה והצטרפות לימי ראשון בערב

שמחים להודיע שמחזור אוקטובר 2017  של תרפיה באמנות יהיה בחסות מרכז השתלמויות בר אילן

במכללה קיימת קליניקה של מרכז טיפולי אימוני לילדים ,

נוער ומבוגרים בתרפיה באמנות ובשיטת נוביצקי