עיצוב תעשייתי | מכינה לעיצוב תעשייתי | מכללת ביטוי
i3 i2

עיצוב תעשייתי לימודים במכללת ביטוי

עיצוב תעשייתי מודרני דורש התמחות במספר רב של תחומים. מה שבעבר היה אחריות משותפת של מספר עובדים, התרכז היום תחת אחריות המעצב הבודד. הכל, החל משלב הרעיון הראשוני, דרך תכנון הקונספט, ועד יצירת אב טיפוס והמוצר המוגמר, כלו אלו נמצאים תחת אחריותו של המעצב, ועליו להיות בקיא בכל התהליכים שמביאים את הרעיון הבסיסי שלו אל המדפים. היכולת הזו הופכת מעצבים תעשייתיים מודרניים לעובדים עצמאיים, שיכולים להשתלב במשרד עיצוב קיים, או להקים עסק משלהם עם הידע שצברו בלימודים.

כיצד נראים ולמה משמשים לימודי עיצוב תעשייתי?

כדי להביא אתכם ממקום ראשוני, בו אתם מביעים עניין בעיצוב תעשייתי, למקום בו יש לכם את כל הכלים והיכולות שיאפשרו לכם ליצור מוצר בעצמכם, נדרשים לימודי עיצוב תעשייתי. במהלך הלימודים הארוכים, שנמשכים ארבע שנים, משולב ידע תיאורטי עם ידע מעשי. ראשית, על הסטודנטים להבין את התהליכים הטכניים שיש לבצע כדי ליצור מוצר מתפקד וידידותי למשתמש. הלימודים כוללים עבודה עם תוכנות תלת מימד לעיצוב המוצר, והם גם דורשים יצירת דגמים ממוחשבים, דגמים עובדים ומוצרי מדף, שישמשו תיק עבודות.

על המכינה לעיצוב תעשייתי של מכללת ביטוי

כדי להבין לעומק עיצוב תעשייתי לימודים ארוכים נדרשים, והם בעלי דרישות גבוהות, גם לקבלה וגם במהלך הלימודים עצמם בדרך אל התואר הראשון. כדי להקל את המעבר אל תוך תכנית הלימודים הקשה, מכללת ביטוי מציעה מכינה קדם אקדמאית לעיצוב תעשייתי. המכינה מעניקה לתלמידים רקע בסיסי בתחום, מכירה להם מושגי יסוד חשובים ומאפשרת להם להתנסות באופן ראשוני בעיצוב מוצר, וביסודות התכנון והעיצוב. המכינה כוללת התנסות ברישום, בניית מודלים, צילום של סטודיו ואתרי חוץ ועבודה עם חומרי גלם שונים.

כיצד המכינה עוזרת להתקבל ללימודים במוסדות מוכרים

לימודי עיצוב תעשייתי כן מצריכים בחינת קבלה, אך זו לא מתבססת בעיקר על ציוני בגרויות או על הציון הפסיכומטרי. מבחני הקבלה מנסים לאתר את המועמדים המוכשרים ביותר, שיוכלו לנצל בצורה הטובה ביותר את הכלים שמעניקים הלימודים, ויצליחו להשתלב בשוק העבודה התחרותי שקיים היום. משום כך, הדגש הגדול מושם בעיקר על תיק העבודות של המועמד, שצריך לכלול עבודות בדו מימד ועבודות בתלת מימד. לאורך המכינה, יוצרים התלמידים מגוון עבודות שזוכות לביקורת המורים, ומעלות את סיכויי הקבלה ללימודים.


פרטים נוספים והרשמה לתכנית הלימודים

המכינה לעיצוב תעשייתי מנוהלת על ידי דר' בלה לוביצקי, מייסדת מכללת ביטוי. יחד איתה, מלמדים במכינה מורים בעלי ותק רב, שלימדו דורות של תלמידים לאורך 13 שנות קיום המכינה. לקבלת פרטים נוספים אודות מכינת עיצוב תעשייתי לימודים של עיצוב תעשייתי במוסדות אחרים ולהרשמה לתוכנית, התקשרו אלינו עכשיו, או שלחו אלינו טופס הרשמה באמצעות האתר. אנחנו מזמינים אתכם לגלות את אחד המקצועות היצירתיים והמעניינים ביותר בשוק היום, בעזרתנו.

צור קשר עם מכללת ביטוי

חדשות ועדכונים

נפתחה הרשמה לקורס "שיטת נוביצקי טיפול באמנות וצילום" 27 לדצמבר.

השלמת שעות אמנות ללימודי תרפיה באמנות .הרשמה והצטרפות לימי ראשון בערב

שמחים להודיע שמחזור אוקטובר 2017  של תרפיה באמנות יהיה בחסות מרכז השתלמויות בר אילן

במכללה קיימת קליניקה של מרכז טיפולי אימוני לילדים ,

נוער ומבוגרים בתרפיה באמנות ובשיטת נוביצקי