ציור כחלק בלתי נפרד מאמנות, קורס רישום וציור, קורסים ומכינות
i3 i2

ציור כחלק בלתי נפרד מאמנות

ציור כחלק בלתי נפרד מאמנות

אם אתם רוצים לטפח את החוש היצירתי והאומנותי של הבן שלכם, יש כמה דברים שאתם יכולים לעשות. מעבר לכך שכדאי לדבר איתו על הדברים, מומלץ גם לדרבן אותו לעסוק בתחומים השונים של האמנות, כי אמנות זו עולם ומלואו. חשוב להבין שאומנם זה נכון שצריך כשרון כדי להיות אומן מצליח, אך מעבר לכישרון יש גם כמה דברים שצריך ללמוד לעומק, והאמת היא, שציור זה בהחלט חלק ממה שצריך להשקיע בו. אין ויכוח על כך שיש ציירים טובים יותר מאחרים וחלק ממה שהופך אותם ליותר טובים זו הראיה המיוחדת שלהם, אך לא בכך די. כלומר, לימודי ציור כחלק בלתי נפרד מאמנות זו אכן בחירה נכונה, כי בסופו של דבר ציור יכול לפתח הרבה מאוד צדדים אצל הבן שלכם.

למי מתאים לעסוק בציור?

חשוב להבין שלמרות האמירה כי יש להתייחס אל לימודי ציור כחלק בלתי נפרד מאמנות, לא כל מי שלומד ציור יעסוק בכך בסופו של דבר בחייו. מעבר לכך שלא קל להתפרנס מאומנות בימינו, יש גם אנשים שאומנם הם מאוד מוכשרים בציור אך לכל אחד מאיתנו יש מספר כישרונות. לכן ההורים ששולחים את הילדים שלהם ללמוד אמנות ציור או את שניהם, לא צריכים לצפות שמייד הילד יחליט להתעסק בכל ימיי חייו רק בציור ואומנות. מה שכן, כל מי שלמד בעבר ציור וטכניקות שונות של עבודה יודע היטב איך להחזיק עפרון או צבעים אחרים ויודע איך ליצור צורות בסיסיות. זה חשוב ביותר כי זה משפיע גם על הראיה המרחבית, ולכן, אם מדובר על ההתפתחות של הילד שלכם, הרי שכדאי יהיה להשקיע בנושא הזה לא מעט.

איפה כדאי ללמוד ציור ואמנות

בין אם הילד שלכם עדיין מאוד צעיר ובין אם הוא כבר לא לגמרי ילד, יש היגיון בבחירת המקום הטוב ביותר ללימודי הציור. ההיגיון אומר שאם כבר עושים משהו, אז כדאי לעשות אותו עד הסוף, ולכן אתם צריכים לבדוק בקפידה לאיזה בית ספר לאומנות ולציור אתם שולחים אותו. הרעיון הוא שמצד אחד הבן שלכם יוכל לקבל כלים מאוד ברורים ומוגדים לציור ואומנות, אך מצד שני, אין ספק שבשני התחומים האלה היצירתיות היא אחד מהדברים החשובים ביותר. לכן כדאי לא לוותר על הנושא הזה וכדאי כן לבחור בית ספר שבו הכול נלמד בצורה מקצועית. רק כך תוכלו להיות בטוחים שהבן שלכם אכן יקבל את הטוב ביותר ושאכן הלימודים האלה יהיו טובים לו לעתיד. במידה ומדובר על ילד גדול יותר יכול להיות שכדאי לבחור לו בית ספר שחלק מהלימודים בו הם הכנת תיק עבודות, כי כל אדם שרוצה לעסוק באומנות צריך גם תיק עבודות מרשים. בהחלט ניתן לומר שיש קשר הדוק בין לימודי ציור ובין לימודי אמנות וכדאי לשלב בין השניים.

לימודי אמנות וציור

צור קשר עם מכללת ביטוי

חדשות ועדכונים

נפתחה הרשמה לקורס "שיטת נוביצקי טיפול באמנות וצילום" 27 לדצמבר.

השלמת שעות אמנות ללימודי תרפיה באמנות .הרשמה והצטרפות לימי ראשון בערב

שמחים להודיע שמחזור אוקטובר 2017  של תרפיה באמנות יהיה בחסות מרכז השתלמויות בר אילן

במכללה קיימת קליניקה של מרכז טיפולי אימוני לילדים ,

נוער ומבוגרים בתרפיה באמנות ובשיטת נוביצקי