קאוצינג לימודים, לימודי קאוצינג, מכללת ביטוי
i3 i2

קאוצינג לימודים במוסד מוכר

קאוצינג לימודים מקצועיים במוסד השכלה מוסמך ומוכר

בתקופה שבה זה נראה כאילו כל אחד יכול להיות מאמן, חשוב לדעת ולהבין שמאמן היא לא עבודה של מה בכך. למעשה, מאמן טוב אינו מתייחס לעיסוקו כמאמן כאל עבודה בלבד, אלא כדרך חיים, כשליחות, כיכולת חשובה שיש לו, ומאפשרת לו לסייע לאנשים אחרים הזקוקים להכוונה, למוטיבציה ולמישהו שיניע אותם וידחף אותם קדימה. האימון הוא אמנם מודל עתיק הקיים עוד מהעת העתיקה, בה הייתה צורת הלימוד הפופולארית מתבצעת באמצעות מנטור, מאסטר או גורו, אך בשנים האחרונות, אחרי תקופה ארוכה שבה שלטו מוסדות החינוך ההמוני בחינוך הציבור, שוב חוזר האימון אל מעמדו, ומקבל הכרה מכל כיוון אפשרי.

למסד את הידע והכישורים

כדי לעסוק בתחום של קאוצינג לימודים רשמיים וממוסדים הוא המהלך שצריך לבצע ולהשקיע בו, כמו כל עסק אחר שמבצע השקעות בעת הקמתו. יכולות אישיות שיש לכם, תובנות עמוקות על החיים, יכולת עבודה בצוות, תקשורת בינאישית גבוהה, כל אלה הם חשובים מאין כמוהם למי שרוצה לעסוק בתחום של אימון אישי, עסקי, אימון זוגי, אימון משפחתי או כל סוג אחר של אימון, אך אם אין לכם את הכלים הנדרשים, אם אין לכם את מסגרת העבודה היעילה והאידיאלית להעביר את כל הידע שלכם, ולמנף אותו לטובת המתאמנים שלכם, יהיה זה כמו זמר שאיבד את קולו, זמר שיש לו את כל מה שצריך, אך אין לו את הערוץ המתאים ואת הכלים המתאימים כדי להביא את כשרונו אל העולם.

שורה של נושאי לימוד לפיתוח מקצוענות בתחום האימון

במסגרת מסלולי הלימוד של לימודי קאוצ'ינג, לומדים הסטודנטים מגוון רחב של נושאים המיועדים לשלוש מטרות מרכזיות: לבנות את תודעת האימון, ללמוד כלים וטכניקות של אימון, ולהתנסות בצד הביצועי והמעשי של הקאוצ'ינג. שלושת הרכיבים האלה הם הבסיס הלימודי הנדרש לכל אדם המעוניין לעסוק בתחום, להתפתח בו ולספק ערך למתאמנים שלו לאורך זמן. נושאים אלה מועברים במסגרת תכנית לימודים מעמיקה ומקיפה הכוללת לימוד מודל האימון, בניית תכנית אימון, גיבוש חזון, מטרות ויעדים, בניית ערוץ האימון בין המאמן למתאמן, ליווי התהליך לאורך זמן, בקרה ופיקוח, התמודדות עם התנגדויות ועוד שורה של נושאים חשובים המהווים חלק מרכזי ובלתי נמנע בכל תהליך של אימון.

לעשות את מה שצריך לעשות, ולעשות את זה עכשיו

אם תמיד חשבתם להיות מאמנים, ואם את מבינים את החשיבות של מקצוענות בתחום של קאוצינג לימודים רשמיים במוסד חינוכי המתמחה בתחום של לימודי קאוצ'ינג, הוא השלב הבא במסלול שלכם. אחד מהערכים החשובים ביותר שיהיה עליכם להעביר למתאמנים שלכם בכל אימון שתעשו, הוא הערך של להיות פרקטיים, לעשות את מה שצריך לעשות ולעשות את זה עכשיו, וזה בדיוק המצב בו אתם עומדים בו כעת. אם יש לכם כבר את הכלים הנדרשים כדי להיות מאמנים, וכדי לסייע לאנשים אחרים להתקדם בחייכם, אתם כבר יודעים את זה בעצמכם.

 

צור קשר עם מכללת ביטוי

מידע נוסף על קואצ'ינג באמצעות אמנות

חדשות ועדכונים

נפתחה הרשמה לקורס "שיטת נוביצקי טיפול באמנות וצילום" 27 לדצמבר.

השלמת שעות אמנות ללימודי תרפיה באמנות .הרשמה והצטרפות לימי ראשון בערב

שמחים להודיע שמחזור אוקטובר 2017  של תרפיה באמנות יהיה בחסות מרכז השתלמויות בר אילן

במכללה קיימת קליניקה של מרכז טיפולי אימוני לילדים ,

נוער ומבוגרים בתרפיה באמנות ובשיטת נוביצקי