קאוצינג – להגיע אל הפסגה, קורס קואצ'ינג, מכללת ביטוי
i3 i2

קאוצינג – להגיע אל הפסגה

תכונות אופי- דרישות חובה לכל משרה

המון ארגונים כיום שמים הרבה מאוד דגש על תכונות אישיות כאשר הם מגייסים כח אדם. זה יכול להועיל מאוד לחברות שונות להצליח, במיוחד כאשר הרבה מן העבודה מתבצעת תחת לחץ, או כאשר שיתוף הפעולה בתוך הצוות חשוב במיוחד להצלחת הפרוייקטים בביצוע החברה. עם זאת, שיטת הסינון הזו יוצרת הרבה אתגר אצל המועמדים לעבודה.


כעת, התכונות האישיות הרצויות הן דרישות חובה, ממש כמו השכלה נאותה ומיומנויות. את המיומנות והידע לא כל כך קשה לרכוש באמצעות השכלה מהסוג הסטנדרטי- אך מה שיותר קשה לשפר הוא את תכונות האישיות שלנו. שיפור משמעותי באופי ובהתנהגות דורש הרבה יותר מרק לימוד, אלא המון עבודה עצמית ותרגול. עבודה זו ניתן, אמנם, לעשות לבד, אך באמצעות הדרכה מקצועית, ניתן למקסם את התוצאות ולהגיע אליהן באופן חלק וללא טעויות בדרך.

קאוצינג לשיפור הביצועים שלכם

אימון אישי הוא דרך אפקטיבית במיוחד להגיע אל המקסימום ולשפר את הביצועים שלכם מבחינה התנהגותית. מחקרים רבים כבר הראו בעבר את יעילותו של קאוצינג כדרך אפקטיבית מאוד לשיפור הביצועים בזמן הקצר ביותר האפשרי. לצערנו, התחרות כיום בשוק על כל מקום עבודה היא גדולה מאוד, ויש הרבה מאוד מתמודדים על כל משרה ומשרה- ועל אחת כמה וכמה כאשר מדובר במשרות אטרקטיביות. כולם רוצים להצליח, אך יש מספר מוגבל של אנשים אשר באמת יצליחו.


האימון האישי יסייע לכם להוריד מעליכם את העכבות ואת המכשולים הפנימיים אשר מפריעים לכם להשיג את המטרה שלכם ולהגיע אל העצמה אישית וההצלחה. כמובן שאין שחור ולבן, ואין באימון הבטחה או התחייבות שתצליחו, אך הוכח שהאימון המתבצע על ידי אדם מקצועי יכול לסייע לכם לשפר משמעותית את הסיכויים להצליח.

 

לקורס קואצ'ינג במכללת ביטוי הכנסו

עבודה ותרגול

כמו כל דבר בחיים, גם ההצלחה לא מושגת בן רגע. לצורך הצלחת קאוצינג, יש צורך בהרבה מאוד עבודה עצמית ותרגול. האימון מתבסס על כך שהמאמן אינו אומר לכם מה לעשות ומה נכון בשבילכם, אלא מנסה להוציא זאת מכם. באמצעות עבודה משותפת, אתם מבררים יחדיו מהן התכונות החלשות יותר שלכם, עליהן יש צורך לעבוד, ומהן התכונות החזקות יותר. המאמן האישי יוכל לסייע לכם לפתח כלים ומיומנויות קוגנטיביות שתוכלו ליישם בחיי היום יום על מנת להתגבר על המגבלות שלכם ולנתב נכון את נקודות החוזק.

קאוצינג
את הכלים הללו תצטרכו לתרגל הרבה מאוד עד שתוכלו להיות מסוגלים ליישם אותם באופן אינטואיטיבי לחלוטין- כאמור, אופי והתנהגות הם הדברים שהכי קשה לנו לשנות. התוצאות לא יבואו ביום אחד, אך כעבור תקופה של מאמץ והתמדה ניתן להגיד כמעט בוודאות שתחושו בשיפור אשר צפוי להשפיע על כל תחומי החיים.


לסיכום, קאוצינג הוא ללא ספק הדרך להצלחה בעולם בו אנו חיים, ובעזרת איש מקצוע מתחום האימון האישי תוכלו להגיע אל הפסגה.

צור קשר עם מכללת ביטוי

מידע נוסף על קואצ'ינג באמצעות אמנות

חדשות ועדכונים

נפתחה הרשמה לקורס "שיטת נוביצקי טיפול באמנות וצילום" 27 לדצמבר.

השלמת שעות אמנות ללימודי תרפיה באמנות .הרשמה והצטרפות לימי ראשון בערב

שמחים להודיע שמחזור אוקטובר 2017  של תרפיה באמנות יהיה בחסות מרכז השתלמויות בר אילן

במכללה קיימת קליניקה של מרכז טיפולי אימוני לילדים ,

נוער ומבוגרים בתרפיה באמנות ובשיטת נוביצקי