קואצ'ינג באמצעות אומנות | מכללת ביטוי
i3 i2

קואצינג

כיום על מנת ללמוד ניתן לפנות אל מגוון תחומים. ניתן לקרוא חומר, לראות מצגות וסרטים, לשחק משחקי תפקידים, לשנן חומר, לעשות גוגל, ללמוד מניסיונם של אחרים, ללמוד תוכנות חדשות ועוד. עם זאת על מנת ללמוד דברים מהותיים באמת, על מנת להתחבר את האני הפנימי שלנו, כל שיש לעשות הוא להתבונן פנימה. הבעיה היא שעל מנת להתבונן צריך את הטריגר הנכון, את הסביבה התומכת, את הסיטואציה המתאימה ואת היכולת לדעת להקשיב לעצמכם. כאשר מטרה זו מושגת, ניתן לצלוח יעדים אישיים ולהגיע הרבה יותר רחוק ולמקום הרבה יותר טוב.

צידה לדרך

על מנת לתמוך במטרה זו, כל שיש לעשות הוא להירשם אל קורס קואצינג אצלנו במכללת ביטוי. ייעודו של הקורס זה לסגל התמודדות נכונה על מנת להסתכל פנימה, לתת לנו את המוטיבציה לנקות את השכבות ולמצוא את היעד האמיתי שלנו, לתת לנו את האומץ ללכת בדרך הנכונה, לתת לנו את החיזוקים להמשך הטיפוס על הגבעה הבאה, ולהוות מצפן בעת דילמה כזו או אחרת. אין לטעות שבקורס זה ניתנות תשובות ע"י דמות צדדית, אלא בקורס זה ניתן למצוא חממה תומכת ומקצועית, אך אתם הם הנווטים של עצמכם וכל היופי הוא שלכל אחד מאתנו יש את הדרך שלו, רק שלא חייב לצאת אליה לבד, ותמיד טוב להצטייד היטב לדרך ולהיות בחברה תומכת ונעימה.

הקשר האומנותי

אנו כאן במכללת ביטוי מציעים קורס קואצינג איכותי ומעט שונה. אצלנו תמצאו אנשי צוות מקצועיים ומנוסים, אנשי צוות אדיבים, קשובים, מכילים ובעלי ניסיון אישי בשיטה. אנו מוצאים לנכון לשלב את קריטריון האומנות על מנת להעניק לכם כלי נוסף בהצלחת הדרך, על מנת להקל את התהליך ובמקביל להעשיר אותו. באומנות טמון כוח גדול. אומנות משוחררת מכבלי המילים וההגדרות ועל כן מאפשרת חופש הרבה יותר גדול, ומהחופש הזה אנחנו מזמינים אתכם לבוא ולצמוח, לבוא ולגלות את עצמכם, את הייעוד שלכם, את הכוחות שלכם.

קורס קואצינג

ניתן לעבוד אחד על אחד, כלומר ע"י מנחה ותלמיד, אך ניתן גם לעבור את התהליך בקבוצה. על כל אחד לשאול את עצמו מהי השיטה הנכונה לו. כיצד נעים לו להתבטא, האם הוא צריך לשאוב כוחות מסיטואציות של אחרים, האם מרגיע אותו לעבוד אחד על אחד וכדומה. באופן כללי מוטב לדעת שבעת שעוברים את התהליך במסגרת עם עוד כמה אנשים, ניתן למצוא רשת תומכת, ומזדהה.

אחת הסכנות בהליך היא לפנות אל מי שאינו מומחה, לתת לאדם שאינו מקצועי להוביל את הדרך המופלאה. הסכנה היא שאותו אדם יאמר את דעתו ובכך יהרוס את כל ההליך. מנחה טוב, כמו אלו שעובדים אצלנו, רק ילוו את התהליך וידעו לשמור על מינון נכון ויאה של התערבות. פנו אלינו ותזכו גם אתם לצאת אל דרך חדשה.

 

 

צור קשר עם מכללת ביטוי

מידע נוסף על קואצ'ינג באמצעות אמנות

חדשות ועדכונים

נפתחה הרשמה לקורס "שיטת נוביצקי טיפול באמנות וצילום" 27 לדצמבר.

השלמת שעות אמנות ללימודי תרפיה באמנות .הרשמה והצטרפות לימי ראשון בערב

שמחים להודיע שמחזור אוקטובר 2017  של תרפיה באמנות יהיה בחסות מרכז השתלמויות בר אילן

במכללה קיימת קליניקה של מרכז טיפולי אימוני לילדים ,

נוער ומבוגרים בתרפיה באמנות ובשיטת נוביצקי