קואצ'ינג במישור העיסקי | קורס קואצ'ינג | מכללת ביטוי
i3 i2

קואצ'ינג במישור העיסקי

קואצ'ינג הנו הליך שאינו לוקח זמן רב, אך התמורה שלו גדולה ויכולה לעזור להגשים מטרות ולהכווין אנשים אל המסלול הנכון. אנשים רבים חשים פספוס במישור העסקי, חשים שיש להם פוטנציאל אך אין להם את הכוח להתניע, הם יודעים מה צריך לעשות אך אינם ממוקדים וכדומה. בדיוק עבור כל סיבה וסיבה הקשורה לחוסר שביעת רצון במישור העסקי, צצים מגוון של לימודי קואוצי'נג. לימודי קואוצי'נג מקנים את הכלים החסרים ואף עוזרים להצביע על הנקודות החלשות שצריכות תגבור, עזרה ותמיכה.

הדרך אל המטרה

כל היופי של קורס קואצי'נג הוא שאין צורך לשחות לבד אל קו הסיום, אלא מדובר על הליך שאותו עוברים ביחד, תוך תמיכה מלאה מצד המדריך. מדריך איכותי יהיה כזה אשר מאמין ביכולת ובמימוש העצמי של התלמיד שלו, כך שביחד הם חותרים להשיג את המטרה. חשוב שהמטרה הסופית תהיה של התלמיד ושהיא תהיה שאפתנית וכנה, כי אם רוצים הכול אפשרי ועם ההכוונה הנכונה, הדרך שלכם תהיה הרבה יותר קצרה.

מטרות עסקיות

קואצ'ינג במישור העסקי בא לעזור לעשות שני דברים. מצד אחד הוא בא לעזור לאדם הפרטי לממש את חזונו העסקי ובמקביל הוא גם נועד עבור חברות קיימות אשר מבקשות לשחרר חסימות ולממש את הפוטנציאל הגלום בהן. כך שבין המטרות השונות ניתן למצוא אימון לטובת הנעת העובדים, בניית תחושת סיפוק אצל העובדים, אימון עמידה בפני קהל, שכלול מיומנויות ניהוליות, הגברת הספק העבודה, שינוי צורת חשיבה, אימון לטובת קבלת החלטות, עזרה ודחיפה כאשר יש לקבל החלטות קשות כגון פיטורים א גביית כספים, אימון בניצול הזמן וכדומה.

 

מלמעלה למטה

לרוב קואצ'ינג במישור העסקי נעשה מול המנהל, כך שבסוף התהליך הוא יחזיק בכלים הדרושים על מנת להניע את שאר העובדים לעבר נתונים פרודוקטיביים ועל מנת למצות את זמן העבודה באופן האפקטיבי ביותר. כל היופי הוא שכל קורס קואצי'נג נבנה מחדש לפי הצרכים האישיים ועל כן ההתאמה היא תמיד מרבית ואיכותית. כך שבהתחלת התהליך יש להגדיר יעדים ומשם יש לעבור לאימון על מנת להשיג אותם.

הגדרות ויחסים

על תוכנית להשגת יעדים להיות מפורטת ומכילה מהליכים פרקטיים וברורים עם יעדי זמן מוגדרים. כמו כן בעת שלבי האימון יזוהו (ויטופלו), נקודות חולשה, יוצגו דרכי מחשבה ועשייה יצירתיים, ייעשה מיקוד על חשיבה אסטרטגית נבונה ותיווצר מחויבות הדדית בין המדריך למנהל ובין המנהל לעובדיו.

חשיבות

שלב זה חשוב עבור כל עסק, בין אם הוא חדש וטרי ובין אם הוא וותיק וזאת כי תמיד יש להיכן להתקדם. לבסוף יש להיזהר מיצירת תלות במדריך, אחרת המטרה עלולה להתפספס ואף יש חשש שמדובר על שרלטנות. כיום התחום תפס תאוצה ועל כן ניתן לפגוש אנשים רבים אשר יודעים להצביע על יעילות התהליך.

 

צור קשר עם מכללת ביטוי

מידע נוסף על קואצ'ינג באמצעות אמנות

חדשות ועדכונים

נפתחה הרשמה לקורס "שיטת נוביצקי טיפול באמנות וצילום" 27 לדצמבר.

השלמת שעות אמנות ללימודי תרפיה באמנות .הרשמה והצטרפות לימי ראשון בערב

שמחים להודיע שמחזור אוקטובר 2017  של תרפיה באמנות יהיה בחסות מרכז השתלמויות בר אילן

במכללה קיימת קליניקה של מרכז טיפולי אימוני לילדים ,

נוער ומבוגרים בתרפיה באמנות ובשיטת נוביצקי