קורס אומנות, לימודי אמנות, מכללת ביטוי
i3 i2

קורס אומנות

מכללת ביטוי מציגה בפני מבחר הסטודנטים מגמת לימודי אמנות בשילוב עם תואר ראשון של האוניברסיטה החדשה. מדובר על 300 נקודות זכות אקדמיות עבור תואר ראשון במדעי הרוח, ובמקביל מקבלים תעודת אמן מעצב מוסמך בעל התמחות באמנות ועיצוב גרפי. כך שאם גם אתם צמאים ללימודי אומנות חווייתיים ומשכילים, כאלו שיפתחו לכם דלתות לאחר סיום הלימודים, דעו שהגעתם אל המקום הנכון, דעו שזו ההזדמנות שלכם להגשים חלום, ולגלות שגם אומנות היא מקצוע ויש הרבה מה ללמוד, ובמקביל הרבה מקומות וסיטואציות בהן ניתן לשלב תחום זה, כאשר הנאה צרופה ולימוד רב מלווה את כל התהליך.

רבדים

במכללת ביטוי ניתן למצוא כר נרחב המשלב עידוד חשיבה מחוץ לקופסה לצד פיתוח היכולות להביע רעיונות ומגוון דעות. אמנות אינה בנויה רק מרובד אחד, אלא אומנות איכותית תהיה כזו שתספר סיפור ללא מילים, תהיה כזו שתיצור עניין, תהיה כזו שתעצור את המתבונן לטובת התבוננות עמוקה וכדומה. על מנת שכל זה יקרה יש צורך בעידוד ביטוי הרגש, גיבוש הדעה, מודעות למגוון סיטואציות אקטואליות ומציאת הדרך הייחודית של כל אחד לבטא את עצמו, ובדיוק לשם כך אנו שם עבורכם, בכל פנייה וצומת.

מקצועיות

אצלנו קורס אומנות כולל הנחייה רעננה, מקצועית וגמישה. מדובר על הכשרה שמוציאה מתחת לכנפיה מאות אמנים שמסוגלים להתמודד על אתגרי המקצוע, שמוכנים למצוא את הדרך שלהם, להתברג אל המעטפת היצירתית שבארץ ומחוצה לה. אם גם לכם יש מעוף, תשוקה ורצון, אתם מוזמנים לבוא ולהתנסות. מדובר על אחת החוויות המדהימות שיש ללימודי קורס אומנות להציע.

אימוץ שיטה אישית

הרבה אנשים חוששים לפנות לתחום האומנות כיוון השם אינם יודעים לצייר או לפסל. זה המקום להודיע שחוסר ניסיון אינו אומר שאין כישרון, וכל היופי באומנות זה שכול אחד יכול למצוא את הדרך שלו להתבטא. אנו חושפים את תלמידנו למגוון חומרים, טכניקות ושיטות, ובמקביל מדרבנים כל אחד להמציא את השיטה שלו. כך שאין זה המקום לחשוב בתבניתיות, ועל כן כל מי שתחום האומנות מדליק אצלו תחושת ההתלהבות, מוזמן לפנות ולאפשר לנו להוליך אותו באחת הדרכים היפות והמסקרנות בתחום הלימודי.

פיתוח אישי

במסגרת הלימודים התלמידים יתנסו בטכניקות מעורבות של פיסול, איור, רישום, עבודה ממוחשבת, במקביל לחידוד נקודת המבט האישית. על מנת לחדד נקודה זו, השיעורים יכללו היכרות עם משנות פילוסופיות, לימודי אמנות, תרבות חזותית, מתודולוגיה ופיתוח חשיבה ביקורתית. כאשר לאמן יש מה לומר, היצירה תהיה בועטת ומעניינת, ועל כן לצד חידוד הכישרון האומנותי, אנו משקיעים גם בפיתוח האישי.

מה במקום

מדובר על 4 שנות לימודים, על שלושה ימים בשבוע. לכל אורך הדרך לימודי אמנות יהיו מלווים במרצים מן המעלה הראשונה, במרצים שהם אמנים בפני עצמם. במקום מגוון חומרים, גישה פתוחה, מבחר מכשירים, סדנאות ייעודיות, ולא פחות חשוב אווירה חמה ותומכת.

צור קשר עם מכללת ביטוי

מידע נוסף על לימודי אומנות

חדשות ועדכונים

נפתחה הרשמה לקורס "שיטת נוביצקי טיפול באמנות וצילום" 27 לדצמבר.

השלמת שעות אמנות ללימודי תרפיה באמנות .הרשמה והצטרפות לימי ראשון בערב

שמחים להודיע שמחזור אוקטובר 2017  של תרפיה באמנות יהיה בחסות מרכז השתלמויות בר אילן

במכללה קיימת קליניקה של מרכז טיפולי אימוני לילדים ,

נוער ומבוגרים בתרפיה באמנות ובשיטת נוביצקי