קורס העצמה אישית | תרפיה באומנות | טיפול ואומנות | מכללת ביטוי
i3 i2

קורס העצמה אישית

איך לבחור קורס העצמה אישית

לכולנו יש חלומות ופנטזיות, והמון ציפיות מעצמנו ומן העתיד שלנו. לעומת זאת, רק מעטים מאיתנו באמת מצליחים להגשים אל החלומות הללו, ולהפוך בדיוק למה שתמיד חלמנו להיות. עוד דבר שמקשה עלינו הוא האנשים הסובבים אותנו, שהרבה פעמים מפעילים עלינו לחצים וגורמים לנו להפוך למה שהם מצפים מאיתנו, ובכך אין אנו מצליחים להגשים את עצמנו כפי שאנחנו רצינו.


על מנת להיות בצד הנכון של הסטטיסטיקה הזו של הגשמת החלומות, חשוב להיעזר בייעוץ מקצועי שיוכל לסייע לנו לשפר את עצמנו ולדעת כיצד להתנהל על מנת להשיג את המטרות שלנו בכל אחד מן התחומים בחיים.

קורס העצמה אישית-הלימודים

בקורס שנותן כלים של העצמה אישית, אנו יכולים ללמוד בעיקר על עצמנו. למעשה, כל הכלים הדרושים להצלחה כבר נמצאים בתוכנו, וכל מה שנותר לנו הוא להעלות יותר את המודעות לעצמנו ולהוציא אותם. בסוף הקורס, נדע להכיר את עצמנו, את הערכים שלנו, את היתרונות שלנו ואת המגרעות שלנו. כאשר נכיר היטב את כל המכלול הזה ביחד, נדע איך להתנהל נכון עם ארגז הכלים שברשותנו ולנתב אותו אל ההצלחה.


במהלך הקורס ניתן לעבור מסלול התפתחותי משמעותי, והכל תוך ליווי מקצועי צמוד. הקורס יוכל ללמד את התלמיד להבחין בין הדברים המשמעותיים בחיים לבין הדברים הפחות חשובים, ובכך נדע איפה לשים את מירב המאמץ והדגש על מנת להתקדם. במכללת ביטוי ישנו קורס שנקרא תרפיה באומנות שהוא מאפשר את הלומדים בו להיות מוכשרים למאמנים טיפוליים לאחר מכן, קורס זה תפקידו בצורה של טיפול ואומנות להביא להעצמה אישית.


הקורס מלמד כיצד להפוך את הצרות והקשיים לאתגרים שניתן ללמוד ולהתפתח מהם, להיפטר מרגשות שליליים ופתח גישה חיובית יותר כלפי הדברים. נבין את המשמעות הטמונה גם בסיטואציות היום יומיות שלנו, ונדע להבין טוב יותר מדוע אנו עושים את מה שאנחנו עושים ואיך ניתן לשפר את ההתנהגות שלנו מכל הבחינות.

למי מיועד קורס העצמה אישית

הקורס יכול לסייע רבות לכל מי שרוצה לפתח ולהעצים את עצמו, ובאופן כללי- לכולם. הקורס יכול להתאים לאנשים בכל גיל ובכל אחד מן השלבים בחיים. הקורס יכול לסייע לכל אחד לשפר תחום ספציפי בחייו, בין אם מדובר בקריירה, בזוגיות או בכל תחום אחר. לעיתים קרובות, נגלה ששיפור בתחום המסוים בחיים יכול להביא לשיפור משמעותי בתחומים נוספים, כך שלקורס יש תועלת רבה.


הקורס יכול להתאים גם למי שמתמודד עם סיטואציות לא פשוטות כמו מחלה קשה- לאנשים אלה הקורס יכול לעזור להתמודד עם הלחץ והמתח שבסיטואציה, ולדעת לראות את מה שהם עוברים כאתגר ממנו ניתן לצמוח ולהתחזק.
כמו כן, יכול הקורס לסייע רבות לאנשים המהווים מיעוט בחברה בה הם חיים. הקורס יכול לעזור להתמודד עם תחובות של בידוד ואפליה מצד הסובבים, ולתת כלים להגיע למימוש עצמי למרות המכשולים שמציבה הסביבה.
לסיכום, מקורס העוסק בהעצמה אישית יכולה להיות תועלת רבה עבור הרבה מאוד אנשים, והוא יכול להביא לשיפור משמעותי בהרגשה ובהשגים.

 

צור קשר עם מכללת ביטוי

מידע נוסף על טיפול באומנות

חדשות ועדכונים

נפתחה הרשמה לקורס "שיטת נוביצקי טיפול באמנות וצילום" 27 לדצמבר.

השלמת שעות אמנות ללימודי תרפיה באמנות .הרשמה והצטרפות לימי ראשון בערב

שמחים להודיע שמחזור אוקטובר 2017  של תרפיה באמנות יהיה בחסות מרכז השתלמויות בר אילן

במכללה קיימת קליניקה של מרכז טיפולי אימוני לילדים ,

נוער ומבוגרים בתרפיה באמנות ובשיטת נוביצקי