קורס מאיה | לימודי עיצוב גרפי | מכללת ביטוי
i3 i2

קורס מאיה לגרפיקה ממוחשבת

בשנת 2006, הושקה לראשונה תוכנת הגרפיקה הממוחשבת מאיה (Maya). כבר מרגע יציאתה לשוק, היא שינתה את חוקי המשחק בתחום. כיום, אינספור קליפים, פרסומות או סרטים נעשים באמצעותה, מדי יום, מה שהגדיל בצורה ניכרת את הביקוש ללימודים בתחום. החדשות הטובות הן שכיום ניתן ללמוד את רזי המאיה במגוון קורסים ובתי ספר.

על קורס מאיה

המטרה העיקרית של קורס מאיה, כמובן, היא להכיר עד רמת היסוד את כל המאפיינים והאפשרויות שמציעה התוכנה החשובה הזו, מה שמעניק את כל הכלים הנדרשמים ליצירת גרפיקה ממוחשבת באמצעותה. הגם שאין קורס אחד אשר דומה למשנהו בתחום, יכללו מרביתם הכרה של העקרונות המרכזיים של עיצוב ואנימציה בתלת מימד, בנייה של טקסטורות, חיתוכים וחיבורים, תנועה בחלל וגרפיקה מרחבית, אפקטים דיגיטליים, הנפשת דמויות – והרשימה עוד ארוכה.


משך הלימודים משתנה בין הקורסים השונים, אם כי פרק זמן של מספר חודשים (כסמסטר), במסלול של לימודי בוקר או ערב, הוא הנוסחה המקובלת. פרק זמן זה אמור לאפשר הכרה לעומק של התוכנה מחד, ומספיק זמן לתרגול בה מאידך. בתי ספר מסוימים, מעבר להדרכה הקבוצתית, מקיימים גם שיעורי תרגול נפרדים, המבוססים על הדרכה אישית וסיוע לסטודנטים בביצוע משימות שונות. בחלק מהמסגרות, מעבר לנוכחות בחלק הארי של השיעורים (כ-80%) ולהגשת תרגילים, נדרשים הסטודנטים לפרוייקט מסכם, הכולל בתוכו את כל מה שבוודאי נכלל במהלך הקורס.

למי מתאימים לימודי מאיה?

מאיה נחשבת לתוכנה מורכבת באופן יחסי, ולכן דרישה לגיטימית של בתי ספר שונים היא לידע ולניסיון בסיסי בתחום. גם אם אין המדובר כאן בהתנסות בתוכנה עצמה, דרישות קבלה לגיטימיות בהחלט לקורס מאיה הן הכרה עם תוכנות גרפיות פשוטות יותר, דוגמת פוטושופ, כמו גם יישומי מחשב כלליים יותר. מכיוון שהתוכנה באנגלית, יידרש לרוב גם ידע בסיסי בשפה זו.


מבחינה תעסוקתית, קורס שכזה פותח לא מעט דלתות, ולכן עשוי להתאים – כשהוא מקיף במיוחד – לאנשים המעוניינים לרכוש מקצוע לחיים. בוגרי הקורס, שיוצאים ממנו עם תיק עבודות עשיר, יכולים להשתלב באופן משביע רצון בתעשיות הקולנוע והטלוויזיה, בחברות מולטימדיה, בחברות פרסום, בחברות הייטק ואינטרנט, בחברות המפתחות משחקי מחשב וכן הלאה.

 

צור קשר עם מכללת ביטוי

חדשות ועדכונים

נפתחה הרשמה לקורס "שיטת נוביצקי טיפול באמנות וצילום" 27 לדצמבר.

השלמת שעות אמנות ללימודי תרפיה באמנות .הרשמה והצטרפות לימי ראשון בערב

שמחים להודיע שמחזור אוקטובר 2017  של תרפיה באמנות יהיה בחסות מרכז השתלמויות בר אילן

במכללה קיימת קליניקה של מרכז טיפולי אימוני לילדים ,

נוער ומבוגרים בתרפיה באמנות ובשיטת נוביצקי