קורס מאמנים אישיים, קורס קואצ'ינג, מכללת ביטוי
i3 i2

קורס מאמנים אישיים


מכללת ביטוי מציעה קורס קואצ'ינג, מדובר על קורס חשוב שתופס תאוצה כיום במגוון תחומים. לא משנה אם מדובר על המישור האישי או על המישור העסקי, אנשים גילו את כוח הקואצ'ינג על מנת להתגבר על מגוון מכשולים בחיים הפרטיים ובצמתים שונות בחיים. יתרונות הכלי בא לידי ביטוי בכך שהוא מאפשר לנו להתמודד עם חיי היום יום, לשפר ביצועים, להציב מטרות יותר אמיצות, ובעיקרון פשוט להצליח. רק שזה לא ממש פשוט, וכאן נכנס לתפקיד כלי קורס אימון אישי.

ניתוב

יש אנשים שעלולים להימנע מכלי זה כיוון שהם טועים לחשוב שמדובר על עוד סוג של טיפול פסיכולוגי, ומכזה הם כבר שבעו. על כן זה המקום לחדד שאין זה המצב, כיוון שמטרתו היא לתת כלים להתפתח, ללמד כיצד לנהוג נכון על מנת להגיע אל ההחלטות שנכונות עבור כל אחד ואחד.לכל אורך הדרך אין התערבות של המאמן, והוא לעולם לא יהיה הכתובת על מנת לומר לנו מה לעשות, אלא תפקידו היה ויהיה רק להוות את הכתובת על מנת לנתב אותנו בין האופציות השונות.

צעד ראשון

על מנת להפוך למאמן קבוצתי יש לעבור קורס מאמנים אישיים באופן עצמאי, אחרת לא ניתן להפנים את כוחה הרב של השיטה, ומי שלא מאמין בשיטה לא יוכל להנחיל אותה הלאה. חניכים רבים שלנו מצאו לנכון להתברג בתחום, כאשר הם מחזיקים בכלים באופן מקצועי וייעודי. בין החניכים השונים ניתן למצוא כאלו שהגיעו לטובת הליך אישי, מול כאלו שהגיעו על מנת להתמקצע ולהפוך למאמנים בעלי שם, למאמנים שיכולים להיות גאים במוסד שהנחיל להם את השיטה. מאמן טוב הוא כזה שקיבל הכשרה נאותה, ובמקביל כזה שיודע להקשיב, להיות ערני, להיות חיובי, מכיל, לא שתלטן וכנה. מכללת ביטוי גאה להוציא מתחת לידיה מגוון מנחים איכותיים אשר עוזרים להפיץ את השיטה. גם אתם מעוניינים? פנו אלינו עוד היום.

קורס מאמנים אישיים

פופולאריות

בחיי הפרט לא חסרות סיבות שגורמות לאבד את המסלול, לפנות לדרך מוטעית, לשכוח את המטרה ואף לאבד תקווה במטרה כזו או אחרת. קורס אימון אישי שם לו למטרה להיות המגדלור בערפל, להיות הכלי שיודע להדליק מחדש את אבחת האור שכבתה. קורס קואצ'ינג מציע את העזרה הרצויה, את המפגש אחד על אחד על מנת לשמור על פיקוס, על מנת לשמור על מיקוד. אתם מוזמנים לדבר עם החניכים שלנו שעברו את התהליך ולהתרשם מהם כיצד השיטה היוותה את המקפצה אותה חיפשו.

יש לדעת שאין לתת לכל אחד להעביר קורס מאמנים אישיים. לא חסרם אנשים שמתיימרים להיות מאמנים, אך בפועל הם חסרים את הכישורים האישים או את הידע. כאשר פונים אלינו ניתן לדעת שמגיעים למקום בעל שם, למקום שאנשים מעריכים את המקצועיות שלו. על כן אם גם אתכם מעניין תחום זה, דעו שהגעתם למקום הנכון. דרך צלחה לכולנו.

צור קשר עם מכללת ביטוי

מידע נוסף על קואצ'ינג באמצעות אמנות

חדשות ועדכונים

נפתחה הרשמה לקורס "שיטת נוביצקי טיפול באמנות וצילום" 27 לדצמבר.

השלמת שעות אמנות ללימודי תרפיה באמנות .הרשמה והצטרפות לימי ראשון בערב

שמחים להודיע שמחזור אוקטובר 2017  של תרפיה באמנות יהיה בחסות מרכז השתלמויות בר אילן

במכללה קיימת קליניקה של מרכז טיפולי אימוני לילדים ,

נוער ומבוגרים בתרפיה באמנות ובשיטת נוביצקי