קורס עיצוב אופנה במכללת ביטוי | מכינה לעיצוב אופנה | מכללת ביטוי
i3 i2

קורס עיצוב אופנה במכללת ביטוי

עיצוב אופנה בכלל ולימודי עיצוב אופנה בפרט, הם תחומים שצוברים תאוצה בהדרגה בארץ. אחרי שבעולם כבר מזמן נהפכו לימודי עיצוב אופנה לתחנה מוכרת בדרך אל המקצוע, בארץ קיימת עוד תפישה שגויה שכל מה שנדרש הוא כשרון בסיסי ורצון טוב, כדי להצליח בעיצוב ובתחום הסטיילינג. אנחנו במכללת ביטוי, מאמינים שכל תחומי האמנות, ובהם גם עיצוב האופנה, דורשים לימודים עיוניים לצד לימודים מעשיים, שיקחו את התלמיד ממקום של עניין נטו, בו עיצוב האופנה נחשב לתחביב ותו לא, ויהפכו אותו ליוצר עצמאי ומקורי.

שילוב של הכרת ההיסטוריה והבנת ההווה

קורס עיצוב האופנה במכללת ביטוי משלב תפישות אופנתיות מהעבר ומההווה, כדי להעניק לתלמיד הבנה מקיפה של עולם העיצוב. בנוסף, אנחנו מאמינים שעיצובים מקוריים ומעניינים אינם נוצרים יש מאין. יש צורך להבין את ההיסטוריה של התחום, לעמוד על כתפי ענקים, כדי להתפתח ולהגיע להישגים חדשים. לכן, אנחנו משלבים לימודים עיוניים ומעשיים, בהם אנחנו חוקרים את הסביבות והתרבויות בהן נוצרו אופנות מסוימות, כדי שנוכל להבין כיצד להתאים את הרעיונות והיצירות שלנו לתקופה ולסביבה שבה אנחנו מתקיימים היום.

להיות מסוגלים לעבוד לבד ובזכות עצמכם

לימודי עיצוב אופנה הם רק השלב הראשון והבסיסי ביותר בדרך לעבודה רבת שנים בתחום העיצוב. השאיפה של מכללת ביטוי היא ליצור אמנים עצמאיים, שמסוגלים לעבוד בעצמם ולייצר עיצובים חדשים ומאתגרים. לשם כך, תעבדו במסגרת 160 שעות הקורס עם מורים מהטובים בארץ, שילמדו אתכם לבקר את עצמכם ולהסתכל על כל יצירה בצורה אובייקטיבית, "מהצד". בלימודים משולב גם ידע מעשי דרוש, כמו טכניקות תפירה, גזירה, איור אופנה ועיבוד סוגים שונים של בדיםץ המטרה היא לייצר יוצר עצמאי, שמסוגל להתמודד עם שלל אתגרים.

התמחות במגוון רחב של תחומים

לימודי העיצוב הם מקיפים, ארוכים ואינטנסיביים, ודורשים מחויבות עמוקה מצד התלמידים. עבור מי שלא בטוח אם התחביב צריך להפוך למקצוע, אנחנו ממליצים קודם כל לבחון מכינה לעיצוב אופנה. המכינה מיועדת למעצבים חובבים, והיא מתחילה ברמה הבסיסית ביותר. אין שום צורך בידע מקצועי, ובתום המכינה תקבלו כלים חשובים שיעזרו לכם לעצב את הרעיונות המקוריים שלכם, בעזרת חומרים שונים וטכניקות מקצועיות שונות. אנחנו מאמינים שבתום המכינה, תהיה בידכם תשובה, האם תהפכו את התחביב למקצוע ודרך חיים.

 

  

התקשרו אלינו!

אם אתם חושבים שהגיע הזמן להפסיק להסתכל במגזיני האופנה, ולהתחיל לממש את הרעיונות והחלומות שלכם, מכללת ביטוי היא המקום הנכון לפנות אליו. אם אתם מעוניינים לשמוע עוד על תכנית הלימודים של מכללת ביטוי, בין אם במסלול הלימודים המלא או לגבי מכינה לעיצוב אופנה, פנו אלינו עוד היום. נשמח לפרט עבורכם את תכנית הלימודים ולשמוע מה אתם מתכוונים להשיג באמצעות המכללה.

 

צור קשר עם מכללת ביטוי

חדשות ועדכונים

נפתחה הרשמה לקורס "שיטת נוביצקי טיפול באמנות וצילום" 27 לדצמבר.

השלמת שעות אמנות ללימודי תרפיה באמנות .הרשמה והצטרפות לימי ראשון בערב

שמחים להודיע שמחזור אוקטובר 2017  של תרפיה באמנות יהיה בחסות מרכז השתלמויות בר אילן

במכללה קיימת קליניקה של מרכז טיפולי אימוני לילדים ,

נוער ומבוגרים בתרפיה באמנות ובשיטת נוביצקי