שילוב לימודי העיצוב עם מגוון עולמות | לימודי עיצוב | מכללת ביטוי
i3 i2

שילוב לימודי העיצוב עם מגוון עולמות

מגמת העיצוב הרב תחומית של מכללת ביטוי מביאה תפיסה חדשנית של לימודי עיצוב בהתבסס על שילוב מגוון עולמות עיצוב יחד, והשלמה על ידי לימודי מדעי רוח רלוונטיים. על פי תפיסת המקצוע של מכללת ביטוי, כל פעילות עיצוב מגלמת בתוכה מרחב גדול של רוח, של תפיסות, של ראיות עולם, ולכן לימודי הרוח הם רכיב הכרחי בפיתוח יכולות עיצוב מתקדמות.

לימוד הוליסטי אינטגרטיבי

בנוסף לכך, על פי תפיסת העיצוב במכללת ביטוי, הדרך הנכונה ביותר לגשת לעבודות עיצוב מכל סוג שהוא, היא דרך הוליסטית ואינטגרטיבית המשלבת מעגלי ידע נרחבים מכל עולמות העיצוב. לשם כך, לימודי העיצוב במכללה מבוססים על שילוב של לימודי עיצוב פנים, לימודי תקשורת חזותית, לימודי עיצוב אופנה ולימודי אומנות. מכלול הידע שמקבל הסטודנט במסגרת תכנית הלימודים מאפשרת לו גישה שלמה יותר לעולם העיצוב, ומעמידה בפניו סט מלא ומגוון של כלים ומקורות השראה.

חתירה למטרה בצורה הדרגתית

לימודי המגמה מתקיימים במכללת ביטוי, ומועברים על ידי בכירי מרצי העיצוב בישראל. תכנית הלימודים נפרשת לאורך ארבע שנות לימוד, כשבמהלך שלושת שנות הלימוד הראשונות ירכשו הסטודנטים את כל מעגלי הידע הנדרשים בכל אחד ואחד מעולמות העיצוב הנלמדים. בשנה הרביעית ללימודים, יוכלו הסטודנטים, על סמך הידע והניסיון שצברו בתחום, לבחור את עולם העיצוב המתאים להם ביותר, ובמסגרתו יוכלו ליצור את ההתמחות שלהם, ולהגיש את פרויקט הסיום.

פלטפורמת לימוד מגוונת ועשירה

לימודי העיצוב במכללה משלבים הקניית מעגלי ידע מקצועיים, אומנותיים ומסחריים גם יחד. הסטודנטים בתכנית הלימודים יקבלו ארגז כלים שלם ומגוון שיאפשר להם לעבור תהליך מלא, החל מגיבוש השראה ופיתוח קונספט עיצוב, דרך עיצוב ופיתוח מוצר מוגמר, וכלה בבחינת הצד המסחרי והעסקי של שוק המטרה. ארגז כלים זה הוא מה שמבדיל בין פעילות עיצוב כאומנות לשם אומנות, ובין עיצוב כמקצוע וכמקור פרנסה לצד העיסוק המהנה באומנות.


מגמת העיצוב הרב תחומית של מכללת ביטוי מעניקה לסטודנטים פלטפורמה עשירה של סדנאות עיצוב, כיתות לימוד מתקדמות ייעודיות, מרצים מובילים ממגוון תחומי ידע, ושיטות לימוד ייחודיות היוצרות מרחב לימודי עשיר ומגוון, שמיועד להבטיח שילוב בין אומנות ובין פרקטיקה, לקראת פיתוח קריירה מצליחה בעולם העיצוב. צרו קשר ותאמו עמנו פגישת ייעוץ, על מנת להבטיח לעצמכם חוויית לימודים ופיתוח קריירה מצליחה בעולם העיצוב.

 

צור קשר עם מכללת ביטוי

מידע נוסף על מגמה רב תחומית עם תואר ראשון

חדשות ועדכונים

נפתחה הרשמה לקורס "שיטת נוביצקי טיפול באמנות וצילום" 27 לדצמבר.

השלמת שעות אמנות ללימודי תרפיה באמנות .הרשמה והצטרפות לימי ראשון בערב

שמחים להודיע שמחזור אוקטובר 2017  של תרפיה באמנות יהיה בחסות מרכז השתלמויות בר אילן

במכללה קיימת קליניקה של מרכז טיפולי אימוני לילדים ,

נוער ומבוגרים בתרפיה באמנות ובשיטת נוביצקי