תואר ראשון בעיצוב פנים | מכינה לעיצוב פנים | מכללת ביטוי
i3 i2

תואר ראשון בעיצוב פנים

לא תטעו אם תטענו שלימודי אמנויות לא בהכרח נשענים על תארים ודיפלומות. אכן, כדי להיות צייר דגול לא בהכרח יש צורך בתואר שני, וגם זמרים מוצלחים לא תמיד מחזיקים בתעודה מפוארת על הקיר. לעומת זאת, תואר ראשון בעיצוב פנים מקנה לכם הרבה יותר מאשר תעודה שאפשר למסגר, או להציג למעסיק פוטנציאלי בראיון העבודה. ההתחייבות לתואר בעיצוב פנים, מעביר אתכם תהליך ארוך ומורכב, שהופך אתכם ממעצבים חובבים עם חלום, למקצוענים עם ידע נרחב במגוון גדול של דיסציפלינות ותחומי עיצוב נושקים, בזמן לא ארוך.

מה מקנה תואר ראשון בלימודי עיצוב פנים ואדריכלות פנים?

התואר הראשון, כמו תארים במקצועות נוספים, מחייב את התלמידים להתנסות ולגלות הבנה בתחומים אחרים מלבד עיצוב הפנים. השילוב הזה, בין תחומים קרובים לתחום עיצוב הפנים ואדריכלות הפנים, "פותח את הראש" של התלמידים, ומאפשר להם להגיע להישגים גדולים ומעניינים יותר מאשר אלו שהיו מגיעים אליהם מבלי להשתתף בתכנית הלימודים. תלמידי מכללת ביטוי זוכים לקבל העשרה והכשרה בכל תחומי ההתמחות של המכללה במהלך הלימודים, מה שעושה מכל אחד מהם מעצב מוכשר וייחודי, עם רקע נרחב בעיצוב.

הגעה לתואר באמצעות התוכנית הרב תחומית

מגמת העיצוב הרב תחומית של מכללת ביטוי, היא התכנית המקיפה ביותר להתמחות בעיצוב פנים, והדרך הטובה ביותר לרכוש תואר ראשון בעיצוב פנים. מסלול הלימודים יוצא הדופן משלב לימודים בכל תחומי הלימוד של המכללה: עיצוב פנים, אמנות, עיצוב גרפי ואפילו עיצוב אופנה. הידע המשולב מעניק לתלמידים אפשרויות רבות יותר בהשתלבות בשוק העבודה, והופך אותם ליוצרים רב תחומיים ועצמאיים. התכנית יוצאת הדופן פועלת בשיתוף האוניברסיטה הפתוחה, ומעניקה לבוגרים 30 נקודות זעות אקדמיות לתואר ראשון.

המכינה לעיצוב פנים כמקפצה לתואר

כפי שניתן לשער, הלימודים במגמת העיצוב הרב תחומית דורשים עבודה קשה והשקעה רבה מצד התלמידים. כדי להתכונן כראוי להיקף העבודה הנדרש עבור לימודי עיצוב פנים, אנחנו ממליצים על הרשמה מוקדמת למכינה לעיצוב ואדריכלות פנים שמפעילה המכללה. המכינה מציידת אתכם במידע ספציפי ומכוון לעיצוב פנים, ומקלה מאוד על ההשתלבות בתכנית הלימודים הרב תחומית. המכינה גם תאפשר לכם לבדוק האם עיצוב פנים הוא המסלול עבורכם, ולכן היא מתאימה מאוד למי שלא לחלוטין בטוח שהקריירה שלו נמצאת בעיצוב פנים.

פרטים נוספים אודות התכנית, ייעוץ והרשמה

בוגרי המסלול הרב תחומי זוכים בסוף הלימודים ל- 4 תעודות סיום, אחת לכל אחת מהתוכניות אותן למדו. לימודי עיצוב פנים יכולים להיבחר כהתמחות עבור הלומדים בתכנית, וכך יושם על עיצוב פנים דגש מיוחד. הלימודים דורשים לימודים במקביל באוניברסיטה הפתוחה ועמידה בתנאים שמציבה האוניברסיטה לקבלת התואר הראשון. לקבלת פרטים נוספים אודות התכנית או לגבי המכינה לעיצוב פנים של מכללת ביטוי, התקשרו אלינו או פנו אלינו באמצעות האתר.

 

צור קשר עם מכללת ביטוי

חדשות ועדכונים

נפתחה הרשמה לקורס "שיטת נוביצקי טיפול באמנות וצילום" 27 לדצמבר.

השלמת שעות אמנות ללימודי תרפיה באמנות .הרשמה והצטרפות לימי ראשון בערב

שמחים להודיע שמחזור אוקטובר 2017  של תרפיה באמנות יהיה בחסות מרכז השתלמויות בר אילן

במכללה קיימת קליניקה של מרכז טיפולי אימוני לילדים ,

נוער ומבוגרים בתרפיה באמנות ובשיטת נוביצקי