תוכנית לימודי עיצוב גרפי | לימודי עיצוב גרפי | מכללת ביטוי
i3 i2

תוכנית לימודי עיצוב גרפי

העולם בו אנו חיים כיום הינו עולם מתקדם מאוד, בו כמעט בכל דבר אותו אנו עושים ובכל פעולה אותה אנו מבצעים, אנו משתמשים במערכות ממוחשבות שונות, על מנת שינפקו לנו את הפתרון אחריו אנו תרים. לכן, אחד הדברים החשובים ביותר, הן על מנת להתקבל למקצועות שונים בשוק העבודה והן לשם הצלחה מירבית בחיי היום-יום, הוא להירשם לתואר שיעניק לנו את הגישה והידע במערכות אלה, בכל תחום שהוא.

תוכנות חשובות במסגרת לימודי עיצוב גרפי

אחד התחומים בהם השימוש במחשבים הוא הכרחי, מלמד אתכם תוכנות שונות שיפתחו לכם את החשיבה ובעיקר יספק לכם דרך בעלת סיכויים גבוהים למציאת עבודה בתחום הוא עיצוב גרפי. ועל מנת להפוך למעצב גרפי עליכם לעשות תואר במסגרת לימודי עיצוב גרפי. במהלך התואר יעברו התלמידים תהליך מלא שבסופו כל אחד יוכל לעבוד בתחום המבוקש. עיצוב גרפי מיועד בעיקר לאנשים שאוהבים עיצוב, אוהבים מחשבים וכאלה שהינם בעלי חשיבה יצירתית, כזו שיכולה להוביל אותם ליצירתיות אין קץ בעבודה, אולי הדבר החשוב ביותר בעבודה כמעצב גרפי. במסגרת הלימודים כל תלמיד יכיר תוכנות מחשב עליהן הוא יוכל להישען במסגרת עבודתו העתידית, כשהתוכנות המרכזיות יהיו פוטושופ שמעניקה את היכולת לעבד תמונות וליצור עליהן אפקטים, אילוסטרייטור שמאפשרת לערוך גרפית ולבצע איור גרפי ואין דיזיין, המשמשת לעריכת ספרים, חוברות וקטלוגים.

עבודות סטודנטים בקורס גרפיקה ממוחשבת במכללת ביטוי:

עבודות סטודנטים לעיצוב גרפי

לימודי עיצוב גרפי

 

מהם הקורסים הבולטים במסגרת לימודי עיצוב גרפי

במסגרת הלימודים ייהנו התלמידים מקורסים שונים שכבכל הכשרה מעשית, ישלבו בין הרקע התיאורטי של הנושא לבין הביצוע בפועל. כך לדוגמא, חלק מהקורסים בהם תוכלו להשתתף במסגרת לימודי עיצוב גרפי הם תולדות האמנות, חשיבה יצירתית, יסודות הפרזנטציה, שיווק ופרסום, שימוש בתוכנות עיצוב גרפי, עיצוב אינטראקטיבי ועוד. כל זאת על מנת להעניק לתלמיד מספיק כלים לקראת המטרה הסופית לשמה הוא נרשם מלכתחילה לתואר זה, המטרה בה יוכל המעצב הגרפי, באמצעות אותם כלים, לעצב, לגבש וליצור מסר גרפי מסקרן, מדויק ומושך את העין.

 

צור קשר עם מכללת ביטוי

חדשות ועדכונים

נפתחה הרשמה לקורס "שיטת נוביצקי טיפול באמנות וצילום" 27 לדצמבר.

השלמת שעות אמנות ללימודי תרפיה באמנות .הרשמה והצטרפות לימי ראשון בערב

שמחים להודיע שמחזור אוקטובר 2017  של תרפיה באמנות יהיה בחסות מרכז השתלמויות בר אילן

במכללה קיימת קליניקה של מרכז טיפולי אימוני לילדים ,

נוער ומבוגרים בתרפיה באמנות ובשיטת נוביצקי