f

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore. Excepteur sint lorem cupidatat.

You may like:

עקבו אחרינו

Image Alt

שאלות ותשובות – מכללת ביטוי, מכללה ללימודי עיצוב ואומנות

שאלות ותשובות

אילו מסלולי לימוד מציעה המכללה?

מכללת ביטוי מציעה מגוון רחב של מסלולי לימוד.
יש 3 מסלולים לתארים ראשונים בשילוב האוניברסיטה הפתוחה:
עיצוב אופנה , עיצוב פנים ומגמת אמנות.
וכן, קורסים רבים, בנושאים: עיצוב גרפיעיצוב פניםעיצוב אופנה, רישום וציור, מגמת אמנות
ומסלול לתרפיה באמנות.
כל מסלולי הלימוד נלמדים ברמה אקדמית גבוהה ועל ידי סגל מרצים מהשורה הראשונה בתחום: אמנים, מעצבים, אדריכלים ומטפלים- פסיכולוגים המעניקים בנוסף להכשרה מסגנונם האישי ומניסיונם העשיר.

באילו שעות מתקיימים הקורסים השונים במכללה?

מכללת ביטוי מציעה מערכת שעות גמישה – לנוחות הסטודנטים.
כך למשל, מסלול לימודי אופנה הינו מסלול של שנה וחצי אותו ניתן ללמוד בלימודי ערב, פעמיים בשבוע.
מסלול לימודי עיצוב פנים, הינו מסלול בן 10 חודשים הנלמד בשעות הערב, פעמיים בשבוע.
לימודי עיצוב גרפי נמשכים שנה, בעוד שמסלול אמנות-ציור ורישום ניתן ללמוד או בלימודי בוקר או בלימודי ערב.
מסלול תרפיה באמנות הינו מסלול תלת שנתי במשך יום אחד ארוך בשבוע ומכשיר מטפלים באמנות.
שלושת המגמות, עם תואר ראשון של האו”פ: מגמת עיצוב אופנה, עיצוב פנים ומגמת אמנות, הינם מסלול לימודים של 4 שנים, בו לומדים 3 ימים בשבוע.

האם סיום אחד ממסלולי הלימוד במכללת ביטוי יקנה לי מקצוע ?

בהחלט! תחומי המקצוע הנילמדים במכללה הינם מהמקצועות הנדרשים בשוק, תוכלו לבדוק זאת בעצמכם במודעות הדרושים באתרים השונים. ההכשרה המקיפה שמכללת ביטוי מעניקה במסגרת מסלולי הלימוד , מכינה את הסטודנטים לכדי הצלחה בשוק העיצוב.
עיצוב וחשיבה יצירתית הינם אמצעים מרכזיים ביצירת בידול והתבלטות בתחרות הרבה הקיימת בשוק.
לכן חברות ענק כמו גם גופים נוספים מביעים אמון כלכלי בבעלי מקצוע בתחומי העיצוב השונים.
חשוב לציין כי חתירה לחדשנות מקוריות ויצירתיות של המעצב הבוגר של מכללת “ביטוי” תבדל אותו משאר המעצבים ותתגמל אותו בהתאם בשוק העיצוב.

האם סיום אחד ממסלולי הלימוד במכללת ביטוי יקנה לי מקצוע ?

מכללת ביטוי פותחת את שעריה לכל מי שמבקש להעמיק את הידע המעשי והתיאורטי בעולם העיצוב האמנות. ניתן ליהנות ממסלולי הלימוד הרבים והמגוונים במכללה גם לצורכי העשרה. למעשה לא פעם מגיעים אלינו סטודנטים שהמשיכה הטבעית שלהם לתחום הובילה אותם להעמיק בו ובמהלך תהליך זה, מצאו את עצמם מתמסרים למקצוע החדש, עד שחלק מהם נשארים בו וממנו פוצחים בקריירה חדשה.

אילו מורים ומרצים מלמדים במכללה ?

הסגל המקצועי, ברשות נשיאת המכללה ד”ר בלה נוביצקי, כולל אנשי מקצוע: אמנים, מעצבים, אדריכלים, מטפלים-פסיכולוגים ומרצים מבכירי התעשייה בארץ, בוגרי המוסדות הנחשבים בעולם ובעלי ניסיון עשיר בתחומם. בראש מכללת ביטוי עומדת נשיאת המכללה, ד”ר בלה נוביצקי. ד”ר נוביצקי הינה אמנית-יוצרת מוערכת, המעוטרת בפרסים בינלאומיים רבים על הישגיה בתחום האומנות העיצוב ההוראה והטיפול באמנות. ד”ר נוביצקי הינה מבכירי המרצים בתחום העיצוב וגישתה הייחודית ללימוד מקצועות העיצוב והאמנות קנו לה שם בקרב מאות מתלמידיה במוסדות הגבוהים שהשתלבו בהצלחה בתעשייה.

מהם המוסדות המכירים את המכללה?

מכללת ביטוי מוכרת כמוסד מלמד של האוניברסיטה הפתוחה, ומקיימת שלושה מסלולים משותפים, מגמת אמנות, עיצוב פנים ועיצוב אופנה. כמו גם המכללה מוכרת על ידי פקדונות חיילים ומשרד התמ”ת (משרד התעשייה, המסחר והתעסוקה). ומוכרת לקרנות השתלמות על ידי משרד החינוך. המכללה מקבלת את החסות האקדמית של הקרייה האקדמית אונו עבור המגמה לתרפיה באמנות

האם הקורסים מוכרים כגמול השתלמות ?

כן, המכללה מוכרת על ידי משרד החינוך לגמולי השתלמות וקרנות השתלמות לכל עובדי ההוראה, כמו גם עבור כל העובדים במגזר הציבורי באשר הם. זאת בהתאם לקורס הספציפי אליו נרשמים.

האם ניתן ללמוד על חשבון הפיקדון הצבאי ?

מכללת ביטוי מוכרת על ידי משרד הביטחון וניתן ללמוד על חשבון הפיקדון הצבאי. בנוסף המכללה גם מוכרת על ידי משרד הקליטה, משרד הרווחה וביטוח לאומי.

האם המכללה מעניקה מלגות?

בתנאים מסוימים מעניקה מכללת ביטוי מלגות. במקרים אלו כל מועמד נבחן לגופו.

מהי שיטת הלימוד והמתודה שהמכללה דוגלת בה ?

את שיטת הלימוד הייחודית של המכללה פיתחה נשיאת המכללה ד”ר בלה נוביצקי. על עקרונות השיטה ניתן להקיש כבר משמה של המכללה – “ביטוי”. אנחנו מבססים את שיטת הלימוד שלנו על יסודות ההבנה כי יצירה, פיתוח וצמיחה נובעים מתוך התבוננות פנימית ועולמו הייחודי של כל סטודנט לצד הסתכלות על העולם והסביבה שבה אנו חיים. אנו דוגלים ביחס וליווי אישי, קשובים לסטודנטים ומניעים אותם לעבר מצוינות נטולת פשרות.

מה הם תנאי הקבלה לקורסים השונים במכללה ?

ככלל, למרבית הקורסים יש ועדת קבלה וראיון אישי, כאשר תיק עבודות – הינו אופציונאלי. במקרה של טיפול באמנות – על המועמד להיות בעל תואר ראשון, לסיים מספר קורסים בפסיכולוגיה ולהשלים 300 שעות אמנות. כל מועמד ומועמד לגופו של עניין ובמקרים חריגים תתאפשר קבלה על תנאי.

האם המכללה עורכת ימים פתוחים ?

מאחר ומכללת ביטוי מאמינה ביחס אישי, אנו מזמינים את המתעניינים לפגישות אישיות של אחד על אחד, שם גם נהנים המועמדים והמתעניינים מייעוץ מקצועי והכוונה אישית.

היכן המכללה ממוקמת ? והאם יש חנייה בקרבתה ?

המכללה עברה לאחרונה למתחם חדש בבורסת היהלומים, ברחוב בצלאל 7 רמת גן וממוקמת מרחק הליכה קצר מתחנת רכבת ארלוזרוב מרכז. המכללה ממוקמת בסמוך לעורק תחבורה ראשי ומאפשרת הגעה אליה בכל אמצעי התחבורה הציבוריים בקלות מכל רחבי הארץ. לבאים ברכב, למכללה הסדרי חניה בחניונים הפזורים בשפע בקרבתה.

האם יש מסעדות בקרבת המכללה?

כן, בסמוך למכללה ניתן למצוא מגוון רחב של מסעדות חלקן גם כשרות וקפיטריות לנוחות הסטודנטים.

באיזה מבנה שוכנת המכללה ?

מכללת ביטוי ממוקמת במבנה מרווח שעוצב כלופט ניו יורקי מרהיב. מרחב זה משמש תפאורה מושלמת לעוסקים בעולם העיצוב והאמנות, מעצים את האווירה ומספק מקור השראה לסטודנטים שלנו, לנו ולכל הבאים בשערנו. כך, מקום ששימש כמלטשת יהלומים בעברו הפך לקרקע פוריה לליטוש תלמידינו כמעצבים.

במכללת ביטוי,

כל אחד יכול,

לכל אחד יש את

הפוטנציאל

צרו קשר לקבל ביטוי

שינוי גודל גופנים
ניגודיות