איך אתה היית מעצב את הבית שלך? | מכינה לעיצוב פנים | מכללת ביטוי
i3 i2

איך אתה היית מעצב את הבית שלך?

אם אתם מתעניינים בקריירה בתור מעצבי פנים, בוודאי כבר יצא לכם לחשוב "איך הייתי מעצב את הבית שלי?". כדי לקבל השראה לגבי עיצוב הבית תמונות רבות יכולות להימצא באינטרנט, שמדגימות סוגים שונים של עיצובים מסגנונות שונים. בשביל רעיונות מקוריים ועדכניים, אפשר להסתכל על עבודות של בוגרי בתי ספר לעיצוב פנים. לימודי עיצוב פנים במכללת ביטוי לוקחים אתכם ממקום בו אתם מחפשים השראה ביצירות של אחרים, למקום בו אתם יוצרים בעצמכם מתוך החזון האישי שלכם. עד אז, אספנו עבורכם מידע בסיסי נחוץ.

עיצובים קלאסיים וכפריים לעומת סגנון העיצוב המודרני

סקירה מהירה של אתרי חברות העיצוב הגדולות, מגלה כמה סגנונות עיצוב בולטים בארץ. סגנון נפוץ מאוד הוא הסגנון הכפרי, שמשלב אלמנטים טבעיים רבים, כמו חומרי גלם גסים (עץ מלא וגולמי, שיש לא מלוטש) יחד עם אור טבעי וצבעים רכים. העיצוב הזה דומה לעיצובים הקלאסיים, שמשלבים גם אלמנטים אירופים כמו ריהוט מסוגנן ושימוש בצבעי אדמה חמים ועזים. אלו עומדים בניגוד חד לעיצוב המודרני, שמצטיין בבחירת ריהוט מינימליסטי, להשתמש בצבעים נייטרליים ובחומרי גלם קרים לרוב, כמו שיש שחור, זכוכית וברזל.

עבודות של סטודנטים בלימודי עיצוב פנים ואדריכלות  עיצוב   תכנון בית כחלק מלימודי אדריכלות

התאמת העיצוב לדיירי הבית בעזרת מעצב הפנים

כשמסתכלים על עיצוב הבית תמונות מספרות רק חלק מהסיפור. כמובן שאי אפשר להשוות לחלוטין בין העיצובים, כיוון שכל עיצוב מתאים לדייר אחר, עם העדפות שונות. עם זאת, על מעצב הפנים לדעת ולהבין כיצד עיצוב מסוים יותאם לאופי של הדייר. כך, במידה והלקוח לא מפרט שהוא מעוניין ב"עיצוב כפרי" ומציין את רשימת האלמנטים שברצונו לכלול, המעצב יכול להבין את התחושה הכללית שאותה הדייר רוצה ליצור, ולשאוב השראה מסגנונות העיצוב המוכרים, כדי ליצור בעבורו חוויה ייחודית, שתותאם לו, לצרכים שלו וגם לתקציב.

התאמת העיצוב לדיירי הבית

לימודי עיצוב פנים ואדריכלות פנים במכללת ביטוי

כדי להיות מסוגל להיצמד לדרישות הלקוח ולהשתמש ביד חופשית בעיצוב הבית, נדרש ידע קודם רב, ממנו אפשר לשלוף רעיונות והשראה. ידע כזה נרכש במהלך לימודי עיצוב פנים. מכללת ביטוי מפעילה תכנית מלאה וכוללת לעיצוב פנים, במהלכה משולב ידע תיאורטי רב עם התנסות מעשית עם חומרי, שרטוטים ורישומים, תכנון באמצעות תוכנת מחשב ועוד. הלימודים במכללה מועברים על ידי מורי התכנית, בעלי ניסיון וותק של יותר מ-13 שנים במכללה, וגם על ידי אדריכלי פנים ומעצבים מומחים, מהחברות המובילות בארץ, המעבירים כתות.

פרטים נוספים אודות התכנית, המכינה והרשמה לתכניות

תכנית הלימודים המלאה במכללת ביטוי אורכת:

  • 160 שעות אקדמיות,
  • המחולקות ל- 30 מפגשים
  • לאורך 10 חודשים בערך

המכללה מציעה גם מכינות קדם אקדמאיות לעיצוב נוספות, כהכנה ללימודים האינטנסיביים העומדים בפני המועמדים ללימודים.

לקבלת פרטים נוספים אודות תכנית הלימודים המלאה או לגבי המכינה לעיצוב פנים, התקשרו אלינו למספר 1-700-700-892

 

צור קשר עם מכללת ביטוי

חדשות ועדכונים

נפתחה הרשמה לקורס "שיטת נוביצקי טיפול באמנות וצילום" 27 לדצמבר.

השלמת שעות אמנות ללימודי תרפיה באמנות .הרשמה והצטרפות לימי ראשון בערב

שמחים להודיע שמחזור אוקטובר 2017  של תרפיה באמנות יהיה בחסות מרכז השתלמויות בר אילן

במכללה קיימת קליניקה של מרכז טיפולי אימוני לילדים ,

נוער ומבוגרים בתרפיה באמנות ובשיטת נוביצקי