אימון אישי לימודים בקורס מיקצועי, לימודי קואצ'ינג, מכללת ביטוי
i3 i2

אימון אישי לימודים בקורס מקצועי

אימון, או בשמו הלועזי, קואוצ'ינג, נתפס על ידי אנשים רבים כפיתוח של השנים האחרונות בלבד, מעין תחום חדש שעושה את צעדיו הראשונים, ואולי לא באמת בנוי לחולל שינוי אמיתי בחייהם של אנשים. ובכן, האמת היא שאימון היא פרקטיקה עתיקה מאוד, שנולדה יחד עם האנושות עצמה, וכבר בשלבים מוקדמים הפכה להיות מקצוע בפני עצמו. מונחים כמו מנטור, מאסטר, גורו וכדומה הם מונחים שנולדו מתוך עולם האימון והשתרשו בשפתנו לאורך אלפי שנים. כל לוחם קונג פו, כל נזיר בודהיסטי, כל צייד וכל בעל מקצוע בעת העתיקה, היה לומד את מקצועו לא באוניברסיטה, לא במכללה ואפילו לא בבית הספר היסודי, אלא באמצעות תהליך ארוך של אימון שנוהל על ידי מאסטר, מנטור או גורו.

הדרך היעילה ביותר לחולל שינוי בחיי אנשים

לאורך השנים, נתפס מקומו של האימון על ידי מערכות החינוך ההמוניות כמו גני ילדים, בתי ספר, מכללות, אוניברסיטאות וכדומה, אך הצורך האנושי באימון מעולם לא התפוגג, ולאורך כל השנים, חיפשו אנשים נקודות עוגן שתוכלנה לספק להם ידע ואימון על תחומי חיים שונים ונרחבים, בין שזה נעשה בצורה מסודרת ומקצועית, ובין שזה נעשה בשיחות סלון ובית קפה עם חברים. אימון היא אולי הדרך הטובה והיעילה ביותר לפתח ידע, מיומנות ופרקטיקה בכל תחומי החיים החל בהתנהלות אישית, דרך התנהלות זוגית, משפחתית וחברתית, וכלה בהתנהלות עסקית וקריירה.

למסד את היכולות והכישורים שלכם בתוך מסגרת מקצועית

אם אתם מרגישים שיש לכם את הכישורים להניע אנשים אחרים, את הידע לאמן אנשים אחרים ולהוביל אותם בנתיב של צמיחה בחיים, אתם רוצים למסד את הכישורים שלכם במסגרת קורס אימון אישי. כדי להפוך אני מקצוע בתחום של אימון אישי לימודים מקצועיים הוא המהלך החיוני לכם וההכרחי מבחינתכם. כרגע, כל הידע, המחשבות והתובנות שלכם נמצאות אצלכם בראש בתפזורת, ועל אף ערכם הפוטנציאלי הגבוה עבור אנשים אחרים, אתם חייבים ללמוד לסדר אותם, להבנות אותם אל תוך מסגרות פרקטיות, ולקבל את הכלים שיסייעו לכם להעביר אותם הלאה אל אנשים אחרים בצורה בונה ומועילה.

לתרגם ידע ותחושות, לפרקטיקה והרגלים

קורס אימון אישי הוא קורס המעניק לכם את כל הכלים הדרושים לכם על מנת להפוך למאמנים אישיים. כיצד "לקרוא" את האדם העומד מולכם, כיצד להבין מה מטריד אותו, כיצד לבנות לו תכנית אימון תפורה אישית, כיצד להעביר לו מסרים שהוא צריך להטמיע, וכיצד לסייע לו ולהכווין אותו בבניית הרגלים שיחוללו שינוי אמיתי ופרקטי בחייו. זה הוא בעצם אימון, תהליך של הבנה, ידיעה, ובניית התנהגות בהתאם. בתוך הרצון והכוונה שלכם להפוך למומחים בתחום של אימון אישי לימודים הם התהליך היחיד שיכול להפוך את תפזורת היכולות שלכם, לכלי לימודי שיסייע לכם להעביר את היכולות הללו לאנשים אחרים, ולסייע להם לחולל שינוי משמעותי בחייהם.

 

צור קשר עם מכללת ביטוי

מידע נוסף על קואצ'ינג באמצעות אמנות

חדשות ועדכונים

נפתחה הרשמה לקורס "שיטת נוביצקי טיפול באמנות וצילום" 27 לדצמבר.

השלמת שעות אמנות ללימודי תרפיה באמנות .הרשמה והצטרפות לימי ראשון בערב

שמחים להודיע שמחזור אוקטובר 2017  של תרפיה באמנות יהיה בחסות מרכז השתלמויות בר אילן

במכללה קיימת קליניקה של מרכז טיפולי אימוני לילדים ,

נוער ומבוגרים בתרפיה באמנות ובשיטת נוביצקי