אימון אישי לנוער | אימון אישי | מכללת ביטוי
i3 i2

אימון אישי לנוער

 

הורים המתקשים להכווין את ילדיהם בגיל הנעורים

להורים שלנו בדרך כלל אין את הכישורים הנדרשים כדי להעניק לנו את מלוא התמיכה שאנו זקוקים לה בגיל זה, והתוצאות של מצב זה יכולות להתבטא החל בבחירת כיוון שבו הפוטנציאל שלנו אינו ממוצה, כיוון שעלול ללוות אותנו כל חיינו, וכלה באובדן דרך לחלוטין והגעה למקומות לא טובים, שיכולים להיות הורסי חיים. להורים שלנו, גם לו היו להם הכלים הדרושים, קשה מאוד להעניק לנו את הערך הנדרש, בגלל הקשר הריגשי בינם ובינינו, קשר רגשי שלרוב גורם להם לעשות דברים המבוססים על שיקולים רגשיים ולא שיקולים פרקטיים.

הכוונת בני נוער בצורה שיטתית ומובנית

בדיוק מהסיבות הללו, אחד הכלים החשובים ביותר שאפשר להעניק לבני נוער הוא אימון אישי לנוער. במסגרת זו, זוכה הנער לזמן שבועי שבו מתאפשר לו לסקור את ההתנהלות שלו כאדם, לצפות בעצמו מבחוץ, ולהבין את המשמעויות וההשלכות של התנהלות זו. בנוסף לכך, אימון אישי לבני נוער מעניק להם את כל הכלים הדרושים להם כדי להביא את התובנות שלהם לכדי ביטוי ומימוש בצורה מסודרת ומובנית. בני נוער יודעים בדרך כלל להבדיל בין טוב ורע, ויודעים להבחין במצבים בהם הם מאבדים כיוון, לעומת מצבים בהם הם צועדים על דרך המלך. יחד עם זאת, בני נוער גם רגישים מאוד ללחצים חברתיים וללחצים פיזיולוגיים הגורמים להם להתנהג בצורה לא רציונלית, ולא קונסטרוקטיבית.

להבטיח שהילד בוחר בכיוון הנכון

במרבית המקרים, מדובר בהתנהלות נורמלית שחולפת עם הגיל, ובמקרים אחרים, להתנהלות זו יכולה להיות השפעה מהותית על כל חייו העתידיים של הנער. אימון אישי לנוער נועד בדיוק למקרים אלה, בהם ישנו חשש שהנער איבד את דרכו, או חי בסביבה המסוגלת להביא אותו לכדי מצב כזה, מה שמצריך התערבות מקצועית שתסייע לנער להבנות את חיי היום יום שלו, להבנות את צורת החשיבה וההתנהגות שלו באמצעות אימון אישי. אם אתם מרגישים שילדכם הנער או ילדתכם הנערה, נמצאים במעין צומת דרכים קריטית שיכולה לקחת אותם לכיוונים שונים לחלוטין, ואתם רוצים להבטיח שהם יעלו על דרך המלך, אתם בהחלט רוצים לבחון את האפשרות להעניק להם אימון אישי על ידי איש מקצוע.

צור קשר עם מכללת ביטוי

חדשות ועדכונים

נפתחה הרשמה לקורס "שיטת נוביצקי טיפול באמנות וצילום" 27 לדצמבר.

השלמת שעות אמנות ללימודי תרפיה באמנות .הרשמה והצטרפות לימי ראשון בערב

שמחים להודיע שמחזור אוקטובר 2017  של תרפיה באמנות יהיה בחסות מרכז השתלמויות בר אילן

במכללה קיימת קליניקה של מרכז טיפולי אימוני לילדים ,

נוער ומבוגרים בתרפיה באמנות ובשיטת נוביצקי