איפה נעבוד אחרי לימודי עיצוב גרפי? | לימודי עיצוב גרפי | מכללת ביטוי
i3 i2

איפה נעבוד אחרי לימודי עיצוב גרפי?

בכל מקום בו אנחנו הולכים, ליד כל מוצר שם אנו עוצרים, מופיע לוגו של חברה, ציור בחזית המוצר או סתם כמה מילים פשוטות אך צבעוניות. לכל אלה דואגים המעצבים הגרפיים, אחד המקצועות הנחשקים ביותר בארץ ואחת מהתעודות המבוקשות ביותר בין שלל הקורסים המוצעים במוסדות לימוד שונים ברחבי המדינה.

מה ניתן לעשות לאחר לימודי עיצוב גרפי?

תעודה ממשלתית שמעידה כי הוכשרת כמעצב גרפי הינה תעודה יוקרתית ומשמעותית, מאחר שבוגר המגמה יוכל להשתלב בעבודות רבות ובמקומות רבים בעזרתה. לא בכדי הדוגמא שהוזכרה קודם לכן אכן צויינה, מאחר שבחברות שונות לעיצוב אריזה או למיתוג, תפקידו של המעצב הגרפי הינו תפקיד מכריע ומשמעותי מאין כמוהו. עוד יוכלו להשתתף בוגרי לימודי עיצוב גרפי בענף הפרסום, בבתי דפוס, בסטודיו לצילום ובענף ההייטק. עם זאת, דומה כי התפקיד המבוקש ביותר בזמן האחרון, אפילו בסביבות השנתיים-שלוש האחרונות, הוא אחד ויחיד, מקצוע עבורו יש ביקוש רב ועבורו ניתן אף להרוויח לא מעט. מדובר במקצוע שהביאו איתם האייפון והגלאקסי, עיצוב ממשקי אפליקציות. כמעט כל אחד מאיתנו מחזיק כיום בסמארטפון, טלפון שמאפשר לנו להוריד אפליקציות שונות לניווט, לקנייה, למשחקים ולאפשרויות נוספות ומגוונות, מה שמעניק עבודה רבה לאותם מעצבים, שעליהם לדאוג שהאפליקציה לשמה הם נבחרו, תהיה המיוחדת מכולן והשונה מכולן.

כיצד לימודי עיצוב גרפי מובילים לתפקידי עיצוב מרתקים

השאלה הגדולה היא כיצד המעצבים הגרפיים מצליחים בכלל לתכנן את ממשקי האפליקציות הללו וכיצד הם יכולים לסייע בעיצוב הגרפי של כל משחק מחשב או קונסולה? התשובה נמצאת בתוכנות אותם לומדים תלמידי העיצוב הגרפי. לימודי עיצוב גרפי מציגים תוכנות שונות בהן כל תלמיד מתמחה, כמו למשל אוטוקד, פריהנד, אין דיזיין ו-Paint Shop Pro. עם זאת, דומה כי התוכנות הבולטות והשמישות ביותר הן תוכנת הפוטושופ שמאפשרת לכל אחד לערוך ולעבוד תמונות, תוך יצירת אפקטים חזותיים שונים, ותוכנת אילוסטרייטור באמצעותה ניתן לבצע עריכות גרפיות וקטוריות.

 עבודות בעיצוב גרפי

 

צור קשר עם מכללת ביטוי

חדשות ועדכונים

נפתחה הרשמה לקורס "שיטת נוביצקי טיפול באמנות וצילום" 27 לדצמבר.

השלמת שעות אמנות ללימודי תרפיה באמנות .הרשמה והצטרפות לימי ראשון בערב

שמחים להודיע שמחזור אוקטובר 2017  של תרפיה באמנות יהיה בחסות מרכז השתלמויות בר אילן

במכללה קיימת קליניקה של מרכז טיפולי אימוני לילדים ,

נוער ומבוגרים בתרפיה באמנות ובשיטת נוביצקי