לימודי אמנות | מסגרת לימודי אומנות | מכללת ביטוי
i3 i2

אמנות נמצאת בהכל

אומנות נמצאת בהכל. בכל דבר אותו אנו רואים, בכל דבר אותו אנו חשים, בכל פינה ובכל מקום- האמנות סובבת סביבנו, ועלינו רק לראות אותה. אמנם, רובם של האנשים לא רואים זאת בכל דבר. אך אלה שדווקא כן, הם האנשים שבוחרים ללמוד אמנות.

מה נלמד במסגרת לימודי אמנות

אחד מהתארים המרתקים ביותר שיש הוא תואר באומנות. פיסול, רישום ציור ובעצם מה לא, את הכל אפשר לשאוב והכל ניתן ללמוד במסגרת התואר המפרה הזה. לימודי אומנות הם לימודים שיתנו דגש הן על הצד התיאורטי והן על הצד המעשי, על מנת שכל תלמיד שנרשם לתואר יוכל לשלב בין שני הצדדים הללו, כדי להבין את האומנות על כל גווניה. החלק התיאורטי בקורס יכלול קורסים רבים בהם יתוודעו התלמידים להיכן התפתחה האמנות, מתי, על ידי מי ומיהם האמנים הגדולים ביותר לאורך התקופה. דברים אלה ילמדו התלמידים בקורסים שונים דוגמת תולדות האמנות, אמנות בעת העתיקה, אמנות בימי הביניים, אומנות בעת החדשה, פילוסופיה, אמנות הרנסנס ועוד. את החלק המעשי יבטאו התלמידים בעזרת קורסים אחרים, שגם בחלקם תוכלו למצוא אמנות הרבה יותר עתיקה, אמנות מפעם, דוגמת פיסול או ציור, לעומת אמנות עכשווית הרבה יותר, כזו שהייתה רלוונטית רק בימינו אנו, החל מהאמנות של הקולנוע ועד האמנות הדיגיטלית.

מה ניתן לעשות בעזרת לימודי אמנות? 

לימודי האמנות אמנם יתרכזו ויסובו בעיקר סביב סוגי האמנות אותם כולנו מכירים, אך יחד עם זאת, בשל העובדה שהעולם צועד קדימה, יוכלו התלמידים בחוג להעשיר קורסים מסויימים, כאלו שיעניקו להם סוג של מקדמה לקראת נושאים קצת אחרים, שקשורים לאמנות, אך בדרך עקיפה. כך, לימודי אמנות יעניקו לתלמיד את האפשרות להשתלב בתחומים כמו עריכת וידאו, עיצוב גרפי, אנימציה ובניית אתרים, כאשר את הבסיס הם יקבלו במסגרת לימודי האמנות ואילו את הרחבת התחום הם יעשו בעזרתם של קורסים חיצוניים.

תערוכה במסגרת לימודי אומנות במכללת ביטוי:

תערוכה במסגרת לימודי אומנות

 

צור קשר עם מכללת ביטוי

מידע נוסף על לימודי אומנות

חדשות ועדכונים

נפתחה הרשמה לקורס "שיטת נוביצקי טיפול באמנות וצילום" 27 לדצמבר.

השלמת שעות אמנות ללימודי תרפיה באמנות .הרשמה והצטרפות לימי ראשון בערב

שמחים להודיע שמחזור אוקטובר 2017  של תרפיה באמנות יהיה בחסות מרכז השתלמויות בר אילן

במכללה קיימת קליניקה של מרכז טיפולי אימוני לילדים ,

נוער ומבוגרים בתרפיה באמנות ובשיטת נוביצקי