לימודי אמנות | מכללת ביטוי - המכללה המובילה ללימודי אומנות
i3 i2

לימודי אמנות

הדרך האמיתית להפוך לאמן

אמנות היא תופעה אנושית רבת עוצמה ומשמעות, שהשפיעה ועיצבה את האנושות לכל אורך שנות ההיסטוריה. תחת המונח לימודי אמנות אפשר לכלול שורה של תחומי לימוד החל מתולדות האמנות, דרך אמנות כיצירה, וכלה בניהול אמנות או אוצרות. כל אחד מן התחומים הללו יכול להוות בסיס למגוון מקצועות ועיסוקי חיים עבור אנשים העוברים את התהליך הלימודי, הכל בהתאם לכישורים שלהם, לרצונות שלהם ולמטרות שלהם מן התהליך הלימודי.

כל כשרון חייב להתמסד על מנת להפוך למקצוע

על אף שעולם האמנות הוא עולם שבו ישנה משמעות רבה לכישורים ולכשרון של האדם, גם בתחום זה ישנה חשיבות רבה ותועלת רבה ברכישת ידע מקצועי שמתעל את הכשרון הנתון לכדי יצירה מסודרת שבסופו של דבר יוצרת ערך גבוה ליוצר, לקהל ולאנושות כולה. אנשים רבים מספור יודעים לצייר באופן שיעלה פליאה אצל אנשים אחרים. אנשים רבים מספור יודעים ללכוד את הרגע בצילום יוצא דופן שישאיר אנשים אחרים פעורי פה, ועדיין אין זה אומר שמדובר באומנים. כדי להפוך לאומן חייב האדם ללמוד אמנות מה היא, גישות באמנות, תפיסות באמנות, סגנונות באמנות, טכניקות באמנות ועוד שורה של פריטי מידע שיאפשרו לו למסד את הכשרון שלו לצורך יצירת אמנות.

לימודי אמנות

לימוד במוסד מקצועי המאפשר הפריה הדדית וסביבת לימוד אידיאלית

לימודי אמנות יכול בהחלט להתבצע בצורה דידקטית, של אדם המלמד את עצמו, והדברים נכונים במיוחד בימים אלה בהם ניתן להשיג כל סוג של מידע בכל היקף שהוא, באמצעות האינטרנט. יחד עם זאת, חוויית הלימוד לעולם אינה שלמה אם אינה מתבצעת בסביבה הנכונה, עם אנשי המקצוע הנכונים, עם ההפריה ההדדית שבין הסטודנטים ובין עצמם, ובין הסטודנטים ובין המרצים שלהם. על כן, אם אתם מרגישים שאתם רוצים להכווין את חייכם לכיוון של עיסוק באמנות, בין כיוצרי אמנות, בין כמומחי אמנות ובין כמנהלי אמנות, הדרך הנכונה ביותר עבורכם היא לימודי אמנות בצורה ממוסדת ומקצועית. לימוד מקצועי ומוסדר מבטיח לכם את כל הכלים הנדרשים, ואת כל מעגלי הידע שיבדילו ביניכם ובין אדם עם כשרון יוצא דופן.

להפוך את האמנות לדרך חיים ולמקצוע

לימודים בתחום האמנות יכולים להתבצע במסגרת לימודי תעודה או במסגרת תואר באמנות. לימודי תעודה מאפשרים לכם לגעת בתחום האמנות המעניין אתכם, אך אינו מעניק לכם את מעגלי הידע הרחבים והחיוניים, שיסייעו לכם להפוך לאמנים אמיתיים. על מנת למסד את האמנות כחלק מקצועי בחייכם, אתם רוצים ללמוד תואר באמנות, תואר שמגדיר עבורכם את האמנות ברמה העמוקה ביותר של הדברים, מציג בפניכם את כל סגנונות האמנות הקיימים ומאפשר לכם לבחור את דרכיכם האישית, מעניק לכם את הכלים המקצועיים והחשיבתיים שכל אמן צריך בארגז הכלים שלו, ומחבר אתכם לחשיבה של אמן, לדרך חיים של אמן ואפילו לסטטוס הרגשי של אמן.

 

צור קשר עם מכללת ביטוי

מידע נוסף על לימודי אומנות

חדשות ועדכונים

נפתחה הרשמה לקורס "שיטת נוביצקי טיפול באמנות וצילום" 27 לדצמבר.

השלמת שעות אמנות ללימודי תרפיה באמנות .הרשמה והצטרפות לימי ראשון בערב

שמחים להודיע שמחזור אוקטובר 2017  של תרפיה באמנות יהיה בחסות מרכז השתלמויות בר אילן

במכללה קיימת קליניקה של מרכז טיפולי אימוני לילדים ,

נוער ומבוגרים בתרפיה באמנות ובשיטת נוביצקי