לימודי העשרה, תרפיה באומנות, מכללת ביטוי
i3 i2

לימודי העשרה

הקשר בין לימודי העשרה ובין מציאת עבודה

התחרות בשוק העבודה היא רבה מאוד. על כל משרה, בעיקר כאשר מדובר במשרה אטרקטיבית, יש הרבה מאוד מועמדים. החברות השונות מקבלות מדי יום עשרות מסמכי קורות חיים, ורוב החברות לא טורחות אפילו לענות לרבים מן המועמדים לעבודה.


כיום, תואר ראשון כבר כמעט ולא מרשים אף אחד, היות ולחלק נרחב מן האוכלוסייה בישראל יש תואר ראשון כלשהו. מה שבאמת צריך זה להעשיר את קורות החיים ולהפוך אותם למיוחדים יותר, ובכך להגדיל את הסיכוי שהמעסיק יבחר לחזור דווקא אליכם מבין כל ערימת קורות החיים המגיעה אליו. הדרך לעשות זאת היא ללמוד לימודי העשרה.

לימודי העשרה- סוגים

ישנם מספר סוגים שונים של לימודים המוגדרים כהעשרה:


הראשון הוא קורס שיכול להחשב כתחליף ללימוד האקדמי- אלה הם קורסים המכונים קורסי הכשרה מקצועית. הלימודים הללו מיועדים לחסרי השכלה אקדמית או ידע קודם בתחום. ניתן ללמוד את הקורסים הללו במגוון רחב של מסגרות ובמגוון רחב אף יותר של תחומים שונים. הקורסים הללו מתאימים לאנשים שעדיין לא רכשו השכלה, ומעוניינים להכנס באופן מיידי יחסית אל מעגל העבודה.


כמו כן מיועדים קורסים מסוג זה לאנשים שאמנם כבר עובדים וייתכן שיש בידיהם הכשרה מסויימת, אך הם מעוניינים לפתוח בקריירה חדשה ולהחליף את מקום ותחום עבודתם. אופי ומשך הקורסים בדרך כלל מתאימים לשלב אותם עם דברים נוספים, כגון חיי משפחה ועבודה. התעודה הניתנת לאחר מעבר קורסים כאלה היא לעיתים קרובות כרטיס כניסה אל המקצוע בו אתם מעוניינים לעסוק, ומהווה דרישת בסיס לעבודה במקצוע.


עוד סוג של לימודים כאלה הם לימודים אשר מיועדים למי שכבר יש להם השכלה אקדמית או אחרת בתחום מסוים, והם מעוניינים להעמיק את הידע שלהם בתחום. כדוגמא ניתן לתת אנשי הייטק שכבר יש להם השכלה בתחום הטכנולוגיה, ומעוניינים להתעדכן על חידוש בתחום או על שפת תכנות חדשה בשוק. לימודים כאלה נותנים לאנשי המקצוע להתעדכן ולהרחיב רבות את ידיעותיהם, מה שמעלה אוטומטית את הערך שלהם בשוק העבודה ומהווה תוספת מרשימה מאוד לקורות החיים.

לימודי העשרה המוצעים במכללת ביטוי הינם מגוונים ובינהם: קורס ציור ופיסול, לימודי תרפיה באומנות, לימודי קואצ'ינג באמצעות אומנות, לימודי אומנות ועוד.

למצוא עבודה עם לימודי העשרה

במידה ולימודי ההעשרה בהם בחרתם נערכים במוסד טוב ומרשים, הם יכולים להוות תוספת מצויינת לקורות החיים שלכם. עליכם לשוב ולהדגיש את העובדה שעברתם לימודי העשרה גם כאשר אתם בראיון עבודה. מלבד תוספת הידע שמעניקים הקורסים הללו, המעסיק יוכל להבין כי אתם אנשי מקצוע רציניים אשר מעוניינים להתפתח ולהעמיק את הידע שלכם בתחום מסויים- ובכך, הוא עשוי להתרשם מכם לטובה ולקבל אתכם, בסופו של דבר, אל המשרה הנחשקת.


חשוב להבהיר שלימודים אלו אמנם אינם מהווים הבטחה לקבלה לכל מקום עבודה, אך הם בהחלט מהווים ייתרון מובהק על פני מועמדים אחרים- ולעובדה זו חשיבות רבה לאור התחרות הקשה המתחוללת כיום בשוק.

 

צור קשר עם מכללת ביטוי

מידע נוסף על טיפול באומנות

חדשות ועדכונים

נפתחה הרשמה לקורס "שיטת נוביצקי טיפול באמנות וצילום" 27 לדצמבר.

השלמת שעות אמנות ללימודי תרפיה באמנות .הרשמה והצטרפות לימי ראשון בערב

שמחים להודיע שמחזור אוקטובר 2017  של תרפיה באמנות יהיה בחסות מרכז השתלמויות בר אילן

במכללה קיימת קליניקה של מרכז טיפולי אימוני לילדים ,

נוער ומבוגרים בתרפיה באמנות ובשיטת נוביצקי