תואר ראשון באמנות | לימודי אומנות | לימודי אמנות | מכללת ביטוי
i3 i2

לימודי אמנות - תואר ראשון באמנות

תואר ראשון באמנות

במכללת ביטוי מגמת לימודי האמנות הינה בשילוב של תואר ראשון של האוניברסיטה הפתוחה. 

לפרטים והרשמה השאירו פרטים באתר או התקשרו 1-700-700-892

 

למה אצלנו ? 

  • חטיבות לימוד ייחודיות ללימודי האימון והטיפול באמצעות אמנות - לרכוש מקצוע מבוקש וייחודי כבר במהלך התואר
  • 15 שעות אימון אישיות, אחד על אחד, עם צוות המאמנים המוסמכים שלנו
  • מעבר קורס מקצועי ייחודי במהלך התואר: אימון וטיפול באמצעות הבעה ויצירה, בשיטת נוביצקי, שיטת אימון בינלאומית מצליחה המועברת באופן בלעדי רק אצלנו
  • רק 2 ימי לימוד בשבוע - ללמוד כשנוח לכם ובקצב שלכם.

 

לימודים מעשיים

תואר rtaui באומנות נועד להכשיר אמנים בתחומי:

במסגרת הלימודים, לומדים הסטודנטים לימודים מעשיים סביב תחומי אמנות אלה, במהלכם עוברים הסטודנטים סדנאות מעשיות ובונים פרוייקטים אמנותיים בתחומים נבחרים. עבודה מעשית זו יוצרת תהליך למידה דינמי המעניק לסטודנטים ידע תאורטי חשוב בהקשר המעשי של האמנות, וכן כישורי והרגלי עבודה מעשית בתחומים אלה.

 

פרוייקטי סיום שנה א' להמחשה

 

לימודים עיוניים

בנוסף לכך, עוברים הסטודנטים גם לימודים עיוניים הכוללים הקניית ידע בתחום תולדות האמנות, סוגים שונים של אמנויות, אופן התפתחותן, המשמעות והמאפיינים העיקריים שלהן, זרמים שונים שלהן, ההשפעות של כל אחת מהן על עולם האמנות, והמשמעויות כלפי האמן הבודד, שיטות עבודה, טכניקות, סגנונות וכדומה. כמו כן, לומדים הסטודנטים על מקצוע האוצרות, מרכיביו, מטרותיו והמאפיינים השונים שלו. כמו כן, הסטודנטים לומדים על חשיבה ביקורתית ומחקרית בתחום האמנות, כיצד לקרוא ולכתוב מחקרים בתחום האמנות, כיצד להעניק פרשנות וביקורת ליצירות, זרמים וסגנונות אמנות ועוד.

התפתחות כאמנים או כמומחי אמנות

אחרי שמבינים את זה, אפשר לנסות להעריך האם תואר ראשון באמנות הוא תואר שמתאים לכם או לא. על אף שהתואר מיועד להכשיר אמנים, הוא גם מכשיר מומחים בעולם האמנות. אם יש לכם נגיעה לאמנות, אם יש לכם את היסודות ויש לכם את הכשרון, תואר באומנות יוכל להעניק לכם את כל הידע והכלים הדרושים לכם על מנת שתוכלו להפוך את האמנות למקצוע ולמרכז חייכם. במידה ואין לכם אף אחד מאלה, זה לא אומר שלא תוכלו לסיים את התואר כאמנים. לימודי אמנות יכולים במקרים רבים, להוציא מכם יכולות ואיכויות שלא הייתם מודעים להם, ודווקא העובדה שאתם עושים את הצעדים הראשונים שלכם בתוך מסגרת כל כך ברורה ומובנית, היא שתסייע לכם להוציא את המיטב.

לימודי אמנות - תואר ראשון באמנות

המקפצה שלכם לעולם האמנות

במקביל, תוכלו לנצל את לימודי התואר כדי להפוך למומחים בעולם האמנות מה שיאפשר לכם לעסוק בשורה של מקצועות כמו מנהלי גלריות, מנהלי מוזיאונים, בעלי תפקידים שונים בגלריות ומוזיאונים וכמובן אוצרי אמנות. כאוצרי אמנות תוכלו לגעת באמנות מקרוב, לחיות אותה, לנשום אותה ולעשות את כל מה שהופך אותה לכזאת. אם אמנות מעניינת אתכם, בין כאמנים ובין כאנשים העוסקים בתחום, תואר באומנות יכול להיות המקפצה לה אתם מצפים.

 

תערוכות בוגרים

 

 

בוגרים ממליצים

  • דניאל : "גם קיבלתי תואר מטעם האוניברסיטה הפתוחה וגם זכיתי לטפל, לעזור ולאמן אנשים בעזרת התחום שאני כל כך אוהבת : אמנות"
  • הילה : "לימודי האימון באמצעות אמנות כבר במהלך התואר אפשרו לי לסיים את המסלול עם מקצוע פרקטי שפתח לי מסלול חיים חדש ומעניין"
  • עודד : "עברתי חוויה מדהימה במהלך התואר, צוות המרצים והמאמנים שליווה אותנו בכל התקופה גרם לי להוציא מעצמי דברים שלא חשבתי שאצליח אי פעם לעשות זאת"

 

תעודות בסיום לימודי אמנות

- תואר ראשון מטעם האוניברסיטה הפתוחה (מותנה במעבר כלל הבחינות הנדרשות)

- תעודת אמן מוסמך עם התמחות בגרפיקה

 

צור קשר עם מכללת ביטוי

מידע נוסף על לימודי אומנות

חדשות ועדכונים

נפתחה הרשמה לקורס "שיטת נוביצקי טיפול באמנות וצילום" 27 לדצמבר.

השלמת שעות אמנות ללימודי תרפיה באמנות .הרשמה והצטרפות לימי ראשון בערב

שמחים להודיע שמחזור אוקטובר 2017  של תרפיה באמנות יהיה בחסות מרכז השתלמויות בר אילן

במכללה קיימת קליניקה של מרכז טיפולי אימוני לילדים ,

נוער ומבוגרים בתרפיה באמנות ובשיטת נוביצקי