עיצוב אפליקציות | עיצוב גרפי | מכללת ביטוי
i3 i2

עיצוב אפליקציות- העולם החדש של המעצב הגרפי

כשאנו נתקלים ברעיון מעולה לאפליקציה שאנו והאנשים סביבנו חושבים שהיא יכולה לשמש אנשים רבים ולפתור בעיות למיניהן בעולם המודרני, אנו רוצים להוציא את הרעיון הזה לאור בצורה הטובה ביותר ולהיות בטוחים שיצאנו לדרך עם המעצבים הטובים ביותר. זאת מכיוון שכל משתמש בוחן את האפליקציה במבט ראשוני על פי העיצוב שלה ולפי הלוגו שלה. לכן חשוב מאוד שמפתחים אפליקציה לשווקי האפליקציות השונים, על העיצוב הגרפי לגרום לה להיות אפליקציה שמושכת את העין כך שכל אדם אשר יבחן אותה בחנות האפליקציות ישר יתאהב במראה שלה וישר יהיה חייב להוריד אותה בכדי להבין במה מדובר. איך אומרים בימינו שאנו בני האדם "אוכלים עם העיניים". לרוב אנו שופטים קנקן על פי מראהו אז כשזה מגיע לאפליקציות חשוב מאוד להשקיע במראה ובעיצוב גרפי לא פחות מאשר שמשקיעים בפיתוח הממשק עצמו.

עולם ה-UX וחשיבותו בפיתוח אפליקציות

עיצוב אפליקציות   

עולם ה-UX הוא עולם התאמת האפליקציה לקהל היעד, תהליך זה נעשה במהלך כל פיתוח האפליקציה מההתחלה עד הסוף, הוא בעצם ההליך החשוב ביותר מכיוון שאם לא תהיה התאמה בין קהל היעד לבין ממשק האפליקציה, קהל היעד לא ימצא בה עיניין ולא יחשוק להשתמש בה באופן שוטף, חברות פיתוח אפליקציות בעלות ניסיון בתחום יכולות לפתח אפליקציה לפי ההתאמה שלה לקהל היעד ללא בעיה לכן חשוב לבחור בחברה כזו ואף להשקיע יותר כסף בכדי שהאפליקציה תצא מתאמיה לקהל היעד שאליו אנו מכוונים.

 

עיצוב אפליקציות – מה כדאי לבחון?

כשבוחרים חברת עיצוב אפליקציות חשוב שתהיו בטוחים שראיית העולם בתחום האפליקציות של המעצבים שבחרתם מתאים לראיית עולמכם עצמכם. ויש לבחון גם את הדברים הבאים:

  • ניסיון החברה בתחום האפליקציות ובתחום האתרים.
  • עיצוב האתר- כשאתם נמצאים באתר של מעצבי האפליקציות נסו להתרשם מהעיצוב של האתר, האם הוא מושך את העין? האם הוא מקורי? והכי חשוב האם הוא גורם לכם לרצות להשאר בו ולא לצאת?
  • תבדקו בעצמכם את עבודת חברת העיצוב אפליקציות- הורדו אפליקציה שהחברה הזו עיצבה.

 

סיעור מוחות עם המעצב הגרפי

  • לפני בניית האפליקציה- בכדי להיות בטוחים שחברת עיצוב האפליקציות שבה בחרתם מבינה את כיוון רעיונכם ואת מרכז המאפיין של האפליקציה שאותה אתם מעוניינים לעצב, עשו איתם סיעור מוחות על העיצוב הגרפי של האפליקציה ובדקו איתם אם הרעיון שלכם מובן.
  • בזמן העבודה על האפליקציה- חשוב לבדוק איתם בכל תהליך עיצוב האפליקציה, מה הם עשו עד כה בהליך זה ואיך עבודתם, האם הרעיון שלכם תואם את העיצוב שלהם, האם כל המאפיינים מופיעים באופן ברור בעיצוב שלהם, האם הרעיון המרכזי של האפליקציה מובן והאם הושם במרכז האפליקציה כמאפיין המרכזי כך שרעיונכם יובלט בצורה מושלמת.
  • בסיום בניית האפליקציה- ניתן לבקש תוכנת ניסיון מהמעצבים כך שתוכלו להתרשם בעצמכם מהעיצוב עוד לפני שהאפליקצה עולה לאוויר.

 

צור קשר עם מכללת ביטוי

חדשות ועדכונים

נפתחה הרשמה לקורס "שיטת נוביצקי טיפול באמנות וצילום" 27 לדצמבר.

השלמת שעות אמנות ללימודי תרפיה באמנות .הרשמה והצטרפות לימי ראשון בערב

שמחים להודיע שמחזור אוקטובר 2017  של תרפיה באמנות יהיה בחסות מרכז השתלמויות בר אילן

במכללה קיימת קליניקה של מרכז טיפולי אימוני לילדים ,

נוער ומבוגרים בתרפיה באמנות ובשיטת נוביצקי