פיתוח אישי באמצעות אומנות | אימון באמצעות אומנות | מכללת ביטוי
i3 i2

פיתוח אישי באמצעות אומנות

רבות מדרכי האימון מציעות לאדם לא מעט אלטרנטיבות שונות המאפשרות גדילה רוחנית והתפתחות נפשית אולם אף אחת מהדרכים אינה מציעה התפתחות רוחנית המקבילה לאימון ברמה הגבוהה שמציעה תרפיה באמנות. לאחר לימודי אמנות ואימון מתקדמים מציעה ד"ר בלה את האימון האולטימטיבי למחפשים אימון לנשמה ולנפש באמצעים שונים. קאוצ'ינג באמצעות אמנות הינו הדרך הטובה ביותר להציע לנפש התחדשות ואימון באמצעות אמנות ומבלי להזיק לגוף או לגרום תהליכים מעובדים השייכים לעולם הרפואה המערבית.

קורס אימון אישי באמצעות אומנות

פיתוח אישי באמצעות אומנות

אימון מאפשר לנפש להיפתח ולהתוודע אל אמצעים חדשים שהנפש יכולה לעשות בהם שימוש עתידי כך שתפיק את המרב מכל המתרחש בחיי המטופל. על מנת להפיק את המרב מהאימון מציעה ד"ר בלה למטופליה מגוון רחב של אמצעים אימוניים, רפואיים ואמנותיים שונים אשר כל אחד מהם מעניק לנפש מרגוע ואפשרויות התפתחות שונות ומגוונות. בדיוק כמו שלא כל אדם מתאים לכל כדור או אימון תרופתי כך למעשה מתאימה ד"ר בלה את האימון האישי המתאים ביותר לאדם על פי צרכיו המשתנים.

האימון באמצעות קאוצ'ינג באמצעות אמנות מאפשר לאדם להתחבר לצדדים הלא מודעים שלו וליצור לא מעט אפשרויות שונות הנובעות מתוך התחברות לתת המודע בהדרכה וליווי של גורם מטפל מוסמך. הצדדים היותר עמוקים שבנפש מציעים למטופל ליהנות מעולם שלם שלא הכיר קודם לכן ואפשרויות גיוון באמצעותן יוכל להתרחב ולהגדיל את טווח פעילויותיו ואפשרויותיו השונות להתפתחות רוחנית ונפשית.

למעשה באמצעות קאוצ'ינג באמצעות אמנות מגיעים לשימוש בשפה האמנותית הרחבה הכוללת התייחסות לכל סוגי הקולאז'ים והציורים, הפיסול וכל חומר אחר אפשרי. הקורסים והאימונים שמציעה ד"ר בלה הופכים כל תהליך חוויתי למסע בפני עצמו הפותח דלתות חדשות של גילויים חדשים לעולם שלא ידעתם שהיה קיים שם קודם לכן. תוכלו ליצור לעצמכם עולם שלם של גירויים ואפשרויות בו אתם תהיו המדריכים של המסע שלכם ובאמצעות מטפל אישי הלוקח אתכם יד ביד תוכלו להתוות את המסע הבא שלכם בדרך לחופש הפרטי ולגאולה מהכלא של המחשבות והרגשות, הדפוסים המגבילים והגבלות אחרות ההופכות כל אדם השבוי בהן לאסיר בכלא של עצמו.

צור קשר עם מכללת ביטוי

מידע נוסף על קואצ'ינג באמצעות אמנות

חדשות ועדכונים

נפתחה הרשמה לקורס "שיטת נוביצקי טיפול באמנות וצילום" 27 לדצמבר.

השלמת שעות אמנות ללימודי תרפיה באמנות .הרשמה והצטרפות לימי ראשון בערב

שמחים להודיע שמחזור אוקטובר 2017  של תרפיה באמנות יהיה בחסות מרכז השתלמויות בר אילן

במכללה קיימת קליניקה של מרכז טיפולי אימוני לילדים ,

נוער ומבוגרים בתרפיה באמנות ובשיטת נוביצקי