קואצ'ינג אימון קבוצתי | לימודי קואצ'ינג | קורס קואצ'ינג | מכללת ביטוי
i3 i2

קואצ'ינג אימון קבוצתי

אם עד לפני מספר שנים המילה "קואצ'ינג" גרמה לכמה גבות להיות מורמות, הרי שכיום המילה "קואצ'ינג" גוררת תגובות של עניין ואף הערכה. כיום אנשים מאמינים במימוש עצמי, ויודעים שמגיע להם חיים טובים ונטולי פשרות. בנוסף כיום אנו חיים בעידן האינסטנט של כאן ועכשיו ועל כן קואצ'ינג הנו פתרון אידאלי עבור אנשים רבים אשר מבקשים לחוות את השינוי באופן מידי ולא להימרח בטיפול אצל פסיכולוג לאורך שנים. לאור הביקוש ההולך ומתעצם בתחום, יותר ויותר אנשים מבקשים להצטרף אל מעגל נותני השירות בנושא ועל כן פונים אל לימודי קואצ'ינג בצורה מסודרת.

תוכנית לימודים - קואצ'ינג

לימודי קואצ'ינג כוללים אימון עצמי, במהלכו התלמידים מקבלים ידע תאורטי, מתוודעים אל מודלים שונים של אימון, מפתחים מיומנות, מקבלים כלים חשובים לטובת עריכת קואצ'ינג פרטני אחד על אחד, מקבלים כלים לטובת הנחיית קואצ'ינג קבוצתי, מגבשים זהות של מאמן, נחשפים אל מודלים מעשיים, מתנסים באופן אישי בהליך שכזה וכדומה.

קואצ'ינג

קהל יעד

לימודים אלו יכולים להיעשות במסגרת תואר שני ולחלופין גם בקורס ייעודי בלי קשר לתארים קודמים. אנשים אשר פונים ללמוד קואצ'ינג אימון קבוצתי, אלו אנשים אשר מאמינים שלכל אדם יש את הדרך האישית שלו וכל אדם עם הדחיפה הנכונה עשוי להגשים את ייעודו. שיטת קואצ'ינג אימון קבוצתי יכולה לתת מענה במגוון של נושאים, כך שמטופלים יכולים להיות אנשים שמרגישים פספוס במישור העסקי, מנהלים אשר מבקשים לסגל תכונות ניהוליות יותר אפקטיביות, אנשים אשר מבקשים לפתור מחסומים בתחום הזוגיות והסיבות עוד רבות, מגוונות ואישיות.

יתרון הקבוצה

קורס קואוצ'ינג אשר נעשה במסגרת של קבוצה, מאפשר לאנשים להרוויח מספר דברים. קודם כל הם נמצאים בהליך טיפולי, לאחר מכן הם מרוויחים קבוצת תמיכה, בנוסף הם נחשפים לבעיות של אחרים ועל כן מרגישים שאינם לבד בתחושותיהם, כמו כן הם יכולים ללמוד ממקרים של אחרים ולבסוף הם עשויים לספוג השראה רבה מהצלחות של אנשים פרטיים מתוך הקבוצה. כך שאם יש אדם בקבוצה עם מטרה שנראית למראית עין כקשה להשגה, אך עם כל מפגש הוא מוכיח התקדמות, הרי שגם אחרים עשויים להרגיש מעודדים ועל כן יסתערו קדימה לעבר הגשמת המטרות שלהם.

למידה ממוקדת

יש לדעת ששיטת קואוצ'ינג אשר נעשית על אדם פרטי, שונה בתכלית משיטת קואוצ'ינג שיש להעביר מול קבוצה ועל כן אם מאמנים מבקשים לפעול בפורום קבוצתי, עליהם לעבור הכשרה מקצועית בתחום לפני שהם יוצאים לדרך. קורס קואוצ'ינג אשר מתמקד באופציה זו יקנה כלים לטובת הנחית קבוצה, יאפשר להכיר סוגי קבוצות, יכשיר לעמוד בפני מספר אנשים ולהנהיג, יעביר טכניקות יעילות להתמודדות עם בעיות אפשריות ויעזור למצוא את הייחוד שלך שיש להבליט מול הקבוצה. כל זאת נעשה תוך למידה תאורטית שמשולבת עם התנסות פרקטית ומשחקי תפקידים.

 

צור קשר עם מכללת ביטוי

מידע נוסף על קואצ'ינג באמצעות אמנות

חדשות ועדכונים

נפתחה הרשמה לקורס "שיטת נוביצקי טיפול באמנות וצילום" 27 לדצמבר.

השלמת שעות אמנות ללימודי תרפיה באמנות .הרשמה והצטרפות לימי ראשון בערב

שמחים להודיע שמחזור אוקטובר 2017  של תרפיה באמנות יהיה בחסות מרכז השתלמויות בר אילן

במכללה קיימת קליניקה של מרכז טיפולי אימוני לילדים ,

נוער ומבוגרים בתרפיה באמנות ובשיטת נוביצקי