קואצ'ינג | קואצ'ינג כמקצוע | מכללת ביטוי
i3 i2

קואצ ינג כמקצוע

כיום קואצ ינג כבר אינו מונח תמוה, אלא מונח שרבים מכירים ומכבדים. כיום אנו נמצאים בעידן בו מתחילים לחזור לשורשים, יש מקום לרוחניות ולמימוש עצמי. אנשים יודעים שהם מיוחדים ומגיע להם להיות מאושרים, מגיע להם להרגיש שהם נמצאים במקום טוב בחיים שלהם. על כן כאשר הם מרגישים מחסום כלשהו בתחום ספציפי בחיים, (אהבה, קריירה, זוגיות, מימוש עצמי...), הם פונים לקבל עזרה וכיוון ששיטת הקואצ ינג מהווה מענה יחסית מהיר ואף מעניין וחוויתי, הרבה אנשים פונים למצוא את מימוש הפוטנציאל שלהם בעזרת הליך שכזה. כך שלא חסר ביקוש ומדובר על מקצוע חשוב, מתגמל ומעניין.

קואצ ינג כמקצוע

מינון

קואצ ינג עשוי להוות מקור פרנסה עיקרי ויחיד, כך שניתן להתעסק בו יום יום. לחלופין קואצ ינג הנו סוג העבודות שיכולות להוות פרנסה משלימה, כך שיש אנשים אשר פונים אל תחום זה על מנת לעסוק בדבר שגם עושה טוב על הנשמה ומגשים תחושת שליחות וגם מגוון את העבודה הקיימת. הכול תלוי באופי של האדם, בשם שהוא צבר וברצון שלו. כמו כן יש מאמנים אשר מראש בוחרים לעסוק במקצוע זה במינון נמוך וזאת על מנת להישאר אנרגטיים וחדים לטובת הלקוחות שלהם.

רווח

לימודי קואצ'ינג מהווים יותר מלימודי מקצוע שגרתי, כיוון שהם מאפשרים גם התנסות חווייתית וזאת כיוון שהלימודים, לימודי קואצ'ינג, משלבים גם התנסות. באופן שכזה אותו לומד זוכה לעבור הליך הגשמה והעצמה אישית ועל כן לא רק שהוא משיג מקצוע מעניין וחשוב, אלא הוא גם זוכה במקביל ללמוד על עצמו. תלמיד שבוחר בתחום זה זוכה להחזיק בכלי חשוב, חש שביעות רצון ונחשף לתובנות אישיות.

פופולאריות

כיום ניתן ללמוד תחום זה במספר מוסדות מובילים בארץ. כיוון שהביקוש רב והתחום מבוקש, הקורסים בארץ משתפרים מעת לעת ואף עוברים התאמות לפי צרכי המשק. על כן אדם שלומד בארץ תחום זה במוסד מכובד, יימצא בסוף קורס קואצ ינג עם הכלים הנכונים להצליח בעיסוק וכמובן שגם עם הרגשת שליחות.

אופי והתמחות

אדם אשר שמבקש לפנות לתחום זה אינו צריך בהכרח להחזיק בידע קודם, אך הוא כן צריך היות בעל אופי מותאם שבנוי לעבודה מאתגרת שכזו. עליו להיות אופטימי, סבלני, קשוב ובעל רגישות גבוהה. במקומות רבים כחלק מתנאי הקבלה יש צורך לעבור ראיון אישי וכל מקום מחזיק לעצמו את הזכות להציב תנאי כניסה משלו. בין הקורסים השונים ניתן למצוא לימודי קואצ ינג אשר אורך רק מספר חודשים, מול קורסים יותר מקיפים אשר חולשים על שנה שלמה ואז הם כבר כוללים התמחות. בלימודים אלו ניתן להתמקד במספר נישות, ביניהם ניתן למצוא אימון אישי עבור תזונה נכונה, אימון עבור בעיות קשב וריכוז, זוגיות, העצמה אישית, עיסוק וכדומה. בסוף הלימודים כל מוסד מעניק את תעודת ההסמכה שלו, כך שאותו מתלמד יוכל לצאת החוצה להפיץ ולהתפרנס בכבוד מעובדה חשובה ומאתגרת שכזו.

 

צור קשר עם מכללת ביטוי

מידע נוסף על קואצ'ינג באמצעות אמנות

חדשות ועדכונים

נפתחה הרשמה לקורס "שיטת נוביצקי טיפול באמנות וצילום" 27 לדצמבר.

השלמת שעות אמנות ללימודי תרפיה באמנות .הרשמה והצטרפות לימי ראשון בערב

שמחים להודיע שמחזור אוקטובר 2017  של תרפיה באמנות יהיה בחסות מרכז השתלמויות בר אילן

במכללה קיימת קליניקה של מרכז טיפולי אימוני לילדים ,

נוער ומבוגרים בתרפיה באמנות ובשיטת נוביצקי