קורס אימון אישי | לימודי אימון אישי | קואצ'ינג | מכללת ביטוי
i3 i2

קורס אימון אישי, לימודי אימון אישי

לימודי אימון אישי מתמקדים בהווה, באים לעזור להגשים ייעוד עבור כל אדם אשר מרגיש צורך בהכוונה, שמבקש להרגיש טוב באספקטים שונים בחיים. לימודים אלו מעניקים את הכלים המתאימים על מנת ללכת בדרך הנכונה ולממש את הפוטנציאל. אחד השלבים החשובים בהצלחת אימון אישי הוא לדעת להגדיר את המטרה והיעדים. מטרה זו חייבת להיות אישית ולהגיע ממקום כנה ואמית. מטרה זו רק המטופל יכול לזהות ולהגדיר. אומנם תפקידו של המאמן לעזור ולהדריך, אך אין לטעות שהוא זה שיידע מה נכון עבור המטופל ועל כן יש לדעת שפה הכדור נמצא בידיים של המטופל.

קורס אימון אישי

מטרות ויעדים קורס אימון אישי

לאחר שהוגדרה המטרה ניתן להמשיך הלאה. אך שוב רק לאחר שההגדרה ברורה, מדויקת ואף מכילה פרטים מדויקים לגבי דרכי פעולה ספציפיים אשר יש להשלים לטובת הגשמת והשגת היעדים. האימון מאפשר לאדם להתחבר אל הערכים הנכונים לו, להגדיר חזון ומטרות משנה ארוכות טווח, לגלות צדדים נוספים, להתחבר אל כוחות גדולים שטמונים בו, להפיק שינוי תוך זמן קצר ובסופו של דבר להגשים את עצמו.

דו קוטבי

כיום אנו חיים בעידן דו קוטבי. מצד אחד הטכנולוגיה בשיאה ואנשים חיים סביב ממד החומר, אך במקביל ובאותה נשימה אנשים מודעים לצד הרוחני, האישי והמנטלי שלהם. כך כשם שהם מבקשים להצליח במרוץ החיים, כך הם מבקשים להיות מאושרים ולנצל את הפוטנציאל שלהם. לעיתים מדובר על שתי דרכים מקבילות ולעיתים מדובר על דרכים שנפגשות. כאשר עוברים אימון אישי ניתן למצוא את השקט ולהבין כיצד ניתן להפגיש בין שני הצרכים באופן שבו המטופל ירגיש טוב עם עצמו וזה היופי של שיטת לימודי אימון האישי.

מימוש

מימוש פוטנציאל הינו דבר נפלא אשר עושה רק טוב. קורס אימון אישי בא לעזור לכמה שיותר אנשים להגשים את עצמם ובמקביל להפוך אותם לכלי לאנשים נוספים לעבור את אותו תהליך. הנתונים מראים שרבים מהאנשים שחוו ועברו בעצמם קורס אימון אישי, החליטו להתמקצע ולהפוך למטפלים בעצמם וזאת כי הם גילו את הדרך ורוצים להפיץ את הטוב הלאה. מדובר על סוג של אפקט הפרפר. ככל שנעזור לאחרים, נזכה לחיות בסביבה יותר שקטה ונעימה.

תפקיד המאמן האישי

לימודי קואצ'ינג הם תחום נפוץ שניתן לשלב עם עיסוקים נוספים. יש כאלו אשר פונים אליו על מנת לעבור תהליך אישי ובמקביל יש כאלו שפונים אליו על מנת להתמקצע ולהפוך למאמנים בעצם. כל מטפל צריך לעבור הליך שכזה בעצמו וזאת על מנת שיוכל להבין ולהתחבר אל המטופלים העתידיים שלו. על מאמן לדעת להקשיב, לתת למטופל להוביל את הדרך, להאמין באנשים, להיות חיובי, בעל הכלה, להיות ישיר וכנה. בנוסף עליו להיות המגדלור ולא לכפות את דעותיו, אלא פשוט להיות האדם שיודע לתת תשובות ובמקביל לתת דחיפה כאשר המטופל מרגיש תקוע.

 על פרטים נוספים אודות לימודי אימון אישי במכללת ביטוי לחצו כאן

 

צור קשר עם מכללת ביטוי

מידע נוסף על קואצ'ינג באמצעות אמנות

חדשות ועדכונים

נפתחה הרשמה לקורס "שיטת נוביצקי טיפול באמנות וצילום" 27 לדצמבר.

השלמת שעות אמנות ללימודי תרפיה באמנות .הרשמה והצטרפות לימי ראשון בערב

שמחים להודיע שמחזור אוקטובר 2017  של תרפיה באמנות יהיה בחסות מרכז השתלמויות בר אילן

במכללה קיימת קליניקה של מרכז טיפולי אימוני לילדים ,

נוער ומבוגרים בתרפיה באמנות ובשיטת נוביצקי