קורס גרפיקה - מה בתפריט | קורס עיצוב גרפי | מכללת ביטוי
i3 i2

קורס גרפיקה – מה בתפריט?

קורס גרפיקה במכללת ביטוי מעניק ללומדים בו מגוון רחב של כלים מקצועיים ברמה הגבוהה ביותר הנדרשת בשוק. העבודה האינטנסיבית שהקורס דורש, גורמת לכך שבסופו, כל תלמיד מחזיק בתיק עבודות מרשים שניתן להציג למעסיקים וללקוחות פוטנציאליים. לבד מתיק העבודות, נרכש בקורס ידע מקצועי בהיקף חסר תקדים, שיאפשר לכל תלמיד, לא משנה באיזו רמת הבנה וניסיון הגיע לתחילת הקורס, להשתלב באופן מיידי בכל משרד פרסום, מערכת עיתון ואפילו בעבודה עצמאית כפרילנסר. הדרך למקצוע מתחילה במכללת ביטוי.

הבנת הלקוח ויצירת תקשורת ברורה מולו

השלב הראשון שילמד בקורס נוגע דווקא למי שנעבוד מולו עם סיום הקורס – הלקוח. נלמד כיצד להבין את דרישות הלקוח וליצור תכנית פעולה עבורו. כיצד ליצור לוגו או תדמית שלמה עבור חברה מסוימת, בעזרת עיצוב גרפי מדויק ומותאם אישית. תכנים נוספים שנוגעים ללקוחות או מעסיקים כולל גם התחשבות במגבלות טכניות שעשויות לצוץ בפנינו, כמו שימוש בצבעים מוגבלים או כאלו שנבחרו עבורנו מראש, או עבודה עם כמות רבה של טקסט שיש להציג באופן נהיר ומושך. השלב הבא יהיה להתמחות בפרקטיקה של העבודה.

התמקצעות בתוכנות החשובות והבולטות בשוק

קורס עיצוב גרפי במכללת ביטוי מציע לתלמידים הבנה עמוקה של התוכנות הבולטות והחשובות ביותר בעולם העיצוב המודרני. בין התוכנות הנלמדות כדאי לציין את פוטושופ, תכנת עיבוד התמונות המורכבת של אדובי, ואת אינדיזיין ואילוסטרייטור, שמשמות בעיקר לעיצוב מסמכים ועבודה עם טקסט (מה שמתאים ליצירת פליירים, דפי אתרים, עיתונים, מגזינים ועוד). קורס גרפיקה במכללת ביטוי כולל לימוד התוכנות מאפס, ועד רמה מקצועית, שמאפשרת לבוגרי הקורס להתחיל לעבוד בעסקים שונים ומגוונים מיד עם סיום הלימודים.

עיצוב מעשי ויצירת תיק עבודות עם הכלים שנלמדו

החלק היצירתי באמת, זה שכנראה גרם לכם להירשם לקורס, כולל למידה תיאורטית וגם עבודה בפועל של הכלים האמנותיים בעיצוב הגרפי. הקורס כולל התמקדות בטיפוגרפיה, כולל שימוש בגופנים, התאמה נכונה בין נושא הטקסט לסוג הגופן, שילוב טקסט בתמונה ובתוצר סופי; אופטיקה וצבעים, יחסים בין צבעים מתאימים ומחמיאים, הבנת האופן בה פועל הדפוס כדי ליצור תמונות ומסמכים שיודפסו כהלכה, בחירת צבעים בהתאמה לסוג המדיה בה יוצגו (אינטרנט וכו') ושימוש בצבעים להדגשה. נלמד גם על קומפוזיציה וחלוקת המסמך כראוי.

סיום פרויקט, הבאה לדפוס ופיקוח על התוצאה

החלק האחרון בקורס הוא גם לרוב החלק האחרון בעבודה. נלמד על פורמטים נכונים לשמירת הפרויקט, בהתאם למקום בו העבודה תוצג או תודפס, נתייחס למשקל הקבצים, לרזולוציות ולדחיסות התמונה הנכונה בהתאם לגודל ההדפסה, העלאת קבצים לאינטרנט והתאמת תמונות לאתרים בפורמטים שונים ופיקוח דפוס כדי לוודא שהתוצר הסופי עומד בדרישות שלנו. כדי לקבל מידע נוסף על קורס עיצוב גרפי במכללת ביטוי, התקשרו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לרשותכם.

בהצלחה!

 

צור קשר עם מכללת ביטוי

חדשות ועדכונים

נפתחה הרשמה לקורס "שיטת נוביצקי טיפול באמנות וצילום" 27 לדצמבר.

השלמת שעות אמנות ללימודי תרפיה באמנות .הרשמה והצטרפות לימי ראשון בערב

שמחים להודיע שמחזור אוקטובר 2017  של תרפיה באמנות יהיה בחסות מרכז השתלמויות בר אילן

במכללה קיימת קליניקה של מרכז טיפולי אימוני לילדים ,

נוער ומבוגרים בתרפיה באמנות ובשיטת נוביצקי