רפלקסולוגיה וטיפול באומנות להפחתת המתחים בחיינו- מכללת ביטוי
i3 i2

רפלקסולוגיה וטיפול באומנות להפחתת המתחים בחיינו

בעידן שבו כולנו רוצים להתקדם ולהצליח כמה שיותר בכל מה שאנחנו עושים, אי אפשר שלא לחוש את המתח. המתח יכול לבוא לידי ביטוי אצל כל אחד מאיתנו ברמה שונה ובצורה אחרת, אך מה שבטוח זה שכדאי להתמודד עם המצב ולעשות משהו בנידון. לכן, אם גם אתם מרגישים מתח, בין אם זה בגלל העבודה ובין אם זה בגלל בעיות אחרות שמטרידות אתכם, כדאי שתפנו קצת זמן לריפוי הגוף והנפש.


יש הרבה דרכים שבהן אתם יכולים לבחור כדי להתמודד עם המצב, ואין ספק שבעזרת רפלקסולוגיה תוכלו לשפר באופן משמעותי ביותר את ההרגשה שלכם. רפלקסולוגיה, כמו גם טיפול באמצעות אומנות, אלו דרכים נפלאות לשחרר מתחים, כך שלא כדאי לכם לדחות את התחלת התהליך הזה. אם אתם יכולים להתחיל לעשות רפלקסולוגיה מקצועית או טיפול באמונות כבר עכשיו אז למה לא?


לרוב מי שמטפל בתחום זה מתעסק בדרך אחת ומקובלת אך קיימות עוד שיטות רבות המשתלבות עם השיטה הקונבנציונלית ופותחות פתח לאפיקים חדשים. מטפלים ברפלקסולוגיה שעוסקים שנים רבות בתחום המציאו את עצמם מחדש על ידי פיתוח השיטה ושילובה כאמור באומנות.

טיפול באומנות משנה את החוויה בחיים

הנפש וההשפעות עליה זה לא דבר שמטריד את העולם רק בשנים האחרונות, כי למעשה כבר בבתי החולים הפסיכיאטריים של המאה ה18 ניתן היה לראות נגיעה לנושא הזה. יש הרבה דרכים שבעזרתן המומחים בתחום מנסים לשפר את הרגשתנו או את הרגשתו של מי שסובל ממתחים, ואין ספק שהריפוי בעזרת אומנות זו אחת מהדרכים המוצלחות ביותר.


ריפוי באומנות למעשה גורם לנו להתחבר לנפש שלנו ממקום אחר ובדרך שלרוב אנחנו לא עושים, וזה חלק ממה שיוצר את השינוי. אחת מהדרכים שבוודאי תוכלנה לגרום לכם להרגיש הרבה יותר רגועים זה לשלב בין רפלקסולוגיה מקצועית ובין טיפולים שונים באומנות, כי לעיתים השילוב בין מספר שיטות טיפול זה מה שעושה את ההבדל. מגיע לכם לחוות את החיים בדרך אחרת והרבה יותר רגועה, ואם מטפלים באומנות ורפלקסולוגים יכולים לעזור לכם בכך אז בהחלט כדאי לפנות אליהם.

איזו שיטות אומנות יכולות לסייע להרפיית המתח?

כשמדברים על טיפול באמצעות אומנות מדברים על צילום, על ציור ועל פיסול, כך שלמעשה תוכלו לבחור את השיטה המתאימה לכם ביותר. מה שכן כדאי להקפיד עליו, זה על כך שאתם פונים אל המומחים בתחום ולא אל אנשי מקצוע שחסר להם ניסיון. ממש כפי שלא הייתם רוצים שאדם חסר ניסיון יעשה לכם רפלקסולוגיה, כך גם לא כדאי לפנות לקבלת הדרכה בתחום של טיפול באומנות מאדם שלא באמת בקיא בנושא. לכן כדאי לבדוק תחילה אל מי אתם פונים ומה בדיוק מציעים לכם ורק אז להחליט באיזו שיטת טיפול באומנות אתם בוחרים.

 

צור קשר עם מכללת ביטוי

חדשות ועדכונים

נפתחה הרשמה לקורס "שיטת נוביצקי טיפול באמנות וצילום" 27 לדצמבר.

השלמת שעות אמנות ללימודי תרפיה באמנות .הרשמה והצטרפות לימי ראשון בערב

שמחים להודיע שמחזור אוקטובר 2017  של תרפיה באמנות יהיה בחסות מרכז השתלמויות בר אילן

במכללה קיימת קליניקה של מרכז טיפולי אימוני לילדים ,

נוער ומבוגרים בתרפיה באמנות ובשיטת נוביצקי