f

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore. Excepteur sint lorem cupidatat.

You may like:

עקבו אחרינו

Image Alt

הסמינר

מרתון בשיטת נוביצקי

בסמינר שיטת נוביצקי יקרו לכם דברים מפתיעים.

לאורך כל אחד מהימים אתם תקבלו כלים להתבוננות פוקחת עיניים למה שקורה באמת בחיים שלכם, וכך תוכלו להגיע לכל מה שתרצו להגיע אליו.

את המרתון תעברו על ידי יצירה והתבוננות, ותגלו בתוך היצירה האישית שלכם מקומות חדשים שלא ידעתם שקיימים בכם. מקומות מלאי עוצמה ורעננים, אותם תעלו על פני השטח.

בסמינר של שיטת נוביצקי, תלמדו מושגים ודרכי פעולה, שישנו את דרכי ההתנהגות שלכם ביום-יום, וכך תגיעו למקומות שלא העזתם לחלום עליהם, לרצונות שזנחתם בצד.

אתם תראו את הדברים מתרחשים לנגד עיניכם, בתקופה מאוד קצרה, בזכות הכלי העוצמתי של שיטת נוביצקי.

הכלים הוא פשוטים מאוד, נגישים מאוד, אשר משום מה נשכחו, והתכסו בהרבה שכבות לאורך החיים,

ורוב האנשים כבר לא מחוברים אליהם.
אתם תתחברו לערכים ולחוזקות שלכם, תתבוננו במחשבות שמזיקות לכם, ומונעות מכם להגיע לאן שאתם רוצים.

זאת הזדמנות גדולה, ומיוחדת שנפתחת בפניכם.

עד עכשיו האפשרות לחוות את עוצמת השיטה היה נתון רק למתי מעט, שעברו הכשרה שנתית כמאמנים-טיפוליים בשיטת נוביצקי.

אבל בעקבות פניות רבות, החלטנו ליצור מודל של שלושה ימים מרוכזים בהם תחוו את התהליך עצמו, כשאתם כולכם מסורים לעצמכם ולשינוי שתרצו לחולל בחיים שלכם.

מה שקורה בשלושה ימים האלה, זה מהפך, זה טרנספורמציה, זה ישנה את היחסים שלכם עם העולם.

בעבודה, במשפחה, עם בני זוג, עם הורים. מבחינת קריירה, ומבחינת הקהילה שאתם חלק ממנה.

הקוגניציה והרגש נפגשים דרך היצירתיות שלכם.

אנחנו ניגע בחומרים, נרגיש את החומרים, ותתבוננו ביצירתיות שלכם, באופן שמעולם לא התבוננתם בה.

לא צריך לדעת לצייר, לא צריך לדעת ליצור, לא צריכה להיות מיומנות אמנותית יצירתית כלשהי, כי זה פשוט קיים בכל אחד מכם כמו שהוא. והאמנים שבכם? אתם תלמדו להסתכל על היצירה שלכם ממקום אחר, ופתאום תגלו שהיצירות מדברות אליכם ממקומות שלא חלמתם עליהם.

אתם תלמדו להקשיב ולהתבונן לדברים שקיימים ביום יום שלכם, בתוככם. ותראו דברים שאף פעם לא ראיתם אותם.

כמו גלי קול, הם קיימים אבל לא ראיתם אותם. ואתם תלמדו לראות את זה ולהיות בתקשורת עם זה כדי לממש בחים שלכם להגשים את מה שאתם רוצים ולא רק לדבר על זה.

אתם תחוו בעוצמה את ההתבוננות בחייכם ובסביבתכם ותהפכו לאנשים מעוררי השראה וסקרנות לאנשים שקרובים לכם ובכלל.

שיטת נוביצקי, שפועלת באמצעות הבעה ויצירה, תפתח בפניכם צוהר לעולם שלא ידעתם עליו, ותמיד רציתם, והנה הוא, מעבר לפינה.

אבל מזה אותו עולם? זה עולם שבו אתה מתקיים כאדם שמרגיש ומבין את עצמו כייחודי, יצירתי ועוצמתי. וכשאדם נמצא במקום הזה, מה הוא יכול לעשות? כל מה שירצה. כיוון שלא רק היכולת להשיג את כל מה שתרצה היא שמשנה, אלא העובדה שאתה יודע מה אתה רוצה.

את העולם הזה, אתם יוצרים במו ידיכם, בדמיונכם, ובחומרים. את התהליך שאתם תעברו כאן, אתם תעברו באמצעים ויזואליים, שאותם אתם תיצרו בעצמכם, ואשר יביאו אתכם לתובנות מרחיקות לכת בנוגע לחייכם, ומשם לשינויים יציבים ועקביים בחיים שלכם.

זה המרתון שלכם. ובעצם העובדה שאתם קוראים את המילים הללו עכשיו, זה אומר שאתם מבינים שהוא שלכם. ואתם מביאים עם זה את הבחירה לשנות את חייכם, בתחום מסויים, או אפילו באופן כללי ולסדר את החיים שלכם לעבר כיוון שלא התנסתם עוד מימיכם.

הדרך היא לא קלה, ויש רגעים שבהם נכנסת הציניות לתמונה. אך ברגע שמחליטים לא לתת מקום לציניות מקום, ונותנים לשינוי, ולאמת מקום, השינוי ממש בפתח הדלת.

ביום הראשון תתבוננו מפרספקטיבה אחרת על מי הינכם ומהם חייכם. אתם תגלו דברים חדשים שלא ראיתם קודם, ותבינו את מרכיבי חייכם ומה הקיים בהם היום. אתם תתחברו למי אתם במהות שלכם. כל אלה ילוו אתכן ויהוו את המסד עליו יבנה המשך המרתון שלכם.

ביום השני נשאל מה אני רוצה ומה עוצר אותי מלהגיע לזה. נבין את המקומות התוקעים כחלק מהתהליך כולו, נשתמש באמפתיה ככלי לשינוי, ונגלה בעצמנו עוצמות ופריצות דרך. נשתמש בדמיון לעיגון זכרונות מעצימים.

ביום השלישי אנחנו יוצאים החוצה אל העולם, אותו כחלק מהשינוי שאני כבר מרגיש בעצמותיי. היכולת להבחין בתופעות כתופעות תלך ותעמיק. התובנה לפיה אני מעצב את חיי, תלך ותעמיק. והיכולת שלי ליצור משמעות בחיים של אחרים ובסביבתי בכלל.

במכללת ביטוי,

כל אחד יכול,

לכל אחד יש את

הפוטנציאל

צרו קשר לקבל ביטוי

שינוי גודל גופנים
ניגודיות